STREFA RELAKSU

Skorzystaj z naszej oferty!

RevitaCare® CytoCare 532 - mezoterapia igłowa z wysokim stężeniem kwasu hialuronowego.

Profesjonalny zabieg RevitaCare® CytoCare 532 to zabieg dedykowany zarówno kobietom jak i mężczyznom, którego zadaniem jest odmłodzić i zrewitalizować skórę twarzy, szyi lub dekoltu.

CytoCare 532 to preparat medyczny francuskiego laboratorium RevitaCare® oparty na 55 składnikach aktywnych, takich jak: witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. W składzie zawarty został również kwas hialuronowy o możliwie najwyższym stężeniu z serii CytoCare (32 mg/5 ml), dzięki czemu jest to zabieg bardzo efektywny i kierowany zwłaszcza dla osób z widocznymi, postępującymi oznakami starzenia się skóry twarzy, szyi czy dekoltu.

Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

ORYGINALNY ZABIEG RevitaCare®

RevitaCare® CytoCare 532- mezoterapia igłowa z terapią na poprawienie struktury skóry twarzy.

Doskonałym sposobem na poprawę kondycji skóry twarzy, szyi czy dekoltu jest mezoterapia igłowa. Zabieg polega na podskórnym podaniu odpowiednio dobranego dla jej potrzeb preparatu. 

Głównym składnikiem koktajli przeznaczonych do wykonywania zabiegu mezoterapii jest wysoko stężony kwas hialuronowy, czyli naturalny składnik skóry. Substancja ta wpływa na odpowiednie nawilżenie skóry, a zastosowana iniekcja stymuluje procesy tworzenia nowych włókien kolagenowych i elastyny. Preparaty do mezoterapii, poza kwasem hialuronowym, posiadają również w swoim składzie kompleks witamin i składników odżywczych, niezbędnych do odpowiedniego odżywienia skóry.

BEZPIECZEŃSTWO DLA TWOJEGO ZDROWIA

RevitaCare® - francuski lider światowej medycyny estetycznej.

REVITACARE to założone w 2003 roku francuskie laboratorium specjalizujące się w projektowaniu i produkcji implantów oraz produktów dedykowanych kosmetologii i medycynie estetycznej, stosowanych w profilaktyce i korekcji efektów starzenia się skóry oraz leczeniu problemów z włosami.

Produkty REVITACARE spełniają zasadnicze wymagania Dyrektywy Rady 93/42/EEC dotyczącej wyrobów medycznych wraz z jej zmianami.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Preparat medyczny francuskiego laboratorium RevitaCare® na bazie kwasu hialuronowego, który w swoim składzie zawiera również aż 55 aktywnych składników takich jak: witaminy, sole nieorganiczne, aminokwasy.

Koszt zabiegu

420 - 550 zł

Czas zabiegu

80 minut

Znieczulenie

Tak

Liczba zabiegów

3-6

Odstępy

2-4 tygodni

Obszar

Twarz, szyja lub dekolt

1 Na czym polega i jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej?

Zabieg mezoterapii igłowej polega na podskórnym podaniu, za pomocą igły, specjalnie skomponowanych preparatów, bogatych w składniki aktywne. Dzięki aplikacji preparatu nie na powierzchnię skóry, a podaniu go bezpośrednio w warstwy skóry właściwej, omijamy barierę naskórkową. Dodatkowo podczas iniekcji tworzą się w skórze mikrourazy, dzięki którym organizm intuicyjnie rozpoczyna naturalne procesy regeneracji, pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Działamy więc dwufazowo, co przekłada się na efekty zabiegu. Zabieg CytoCare 532 jest preparatem przeznaczonym na skórę twarzy, szyi i dekoltu.

W celu osiągnięcia zadowalających efektów zaleca się serię zabiegów w odstępach co 2 tygodnie. O ilości koniecznych do powtórzenia zabiegów w serii decyduje kosmetolog.

2 Działanie i składniki CytoCare 532.

Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare® 

Preparat oprócz kwasu hialuronowego zawiera 55 aktywnych składników, w tym:

 • witaminy (przede wszystkich witaminy z grupy B), które wpływają na barierę ochronną naszego naskórka oraz chronią przed utratą nadmiernej ilości wody
 • sole organiczne- m.in. chlorek wapnia, potasu, magnezu, sodu, cyny czy siarczany żelaza, miedzi, magnezu i cynku, które są niezbędne niemalże dla wszystkich procesów biologicznych ustroju
 • aminokwasy takie jak: glicyna, arginina, cysteina, histydyna, treonina, które stanowią jeden z elementów tworzących NMF (Natural Moisturizing Factor) czyli naturalny czynnik nawilżający, który jest kluczowy w regulowaniu gospodarki wodnej skóry.

3 Jakie są oczekiwane efekty zabiegu?

 • działanie anti-aging
 • zapobieganie pojawienia się pierwszych zmarszczek oraz spłycenie już istniejących
 • rewitalizacja skóry
 • intensywne nawilżenie
 • poprawa napięcia
 • działanie ujędrniające i uelastyczniające
 • zagęszczenie i regeneracja skóry 
 • intensywne odżywienie i głębokie nawodnienie skóry

Możliwe obszary stosowania:

W celu osiągnięcia zadowalających efektów, zalecamy całą serię zabiegową. O ilości koniecznych zabiegów w serii decyduje kosmetolog po konsultacji. Celem zabiegu jest odświeżenie, odżywienie oraz redukcja widocznych oznak starzenia się skóry- jeśli zależy Ci właśnie na takim efekcie, skontaktuj się z nami, a my ustalimy indywidualny plan działania dobrany specjalnie dla Ciebie i potrzeb Twojej skóry.

4 Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

Celem zabiegu mezoterapii igłowej z użyciem formuły CytoCare 532 jest głębokie nawilżenie, redukcja oznak starzenia, poprawa napięcia i elastyczności skóry, czyli tak zwane działanie anti-aging.

Wskazaniami do zabiegu są:

 • zmarszczki
 • skóra odwodniona
 • pozbawiona elastyczności
 • zniszczona(słońce, tytoń)
 • pozbawiona blasku

Więcej informacji poniżej w dziale Pytania naszych klientów.
Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Preparat medyczny francuskiego laboratorium RevitaCare® oparty na 55 składnikach aktywnych, takich jak: witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. W składzie zawarty został również kwas hialuronowym o możliwie najwyższym stężeniu z serii CytoCare (32 mg/5 ml), dzięki czemu jest to zabieg bardzo efektywny i kierowany zwłaszcza dla osób z widocznymi, postępującymi oznakami starzenia się skóry twarzy.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.
Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.
Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną godziną.
Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.
Najlepiej przez stronę Moment.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.
Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.
Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.
Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty lub kliknąć w link: https://viviestetic.eu/index.php/na-raty/
Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.
Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.
Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem- za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.
Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.
Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.
Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.
Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo beżpośrenio w salonie.
Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.
Najlepiej ubrać się wygodnie- w sposób, który umożliwi łatwe odsłonięcie obszaru zabiegowego.
Wszystkie preparaty do mezoterapii igłowej, których używamy posiadają certyfikat medyczny.
Nie każdy zabieg mezoterapii igłowej wymaga zastosowania znieczulenia. Decyduje o tym kosmetolog w oparciu o dobraną formułę zabiegową.
Nakłucia są mało bolesne, chociaż zależy to od progu bólowego klienta. Przed zabiegiem na skórę jest nakładana maść znieczulająca.
Tak, zabieg ten posiada karnety ilościowe.
Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.
Jest to zabieg inwazyjny, więc skóra po zabiegu wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Wszelkie informacje, dotyczące obchodzenia się ze skórą poddaną iniekcji, klient otrzyma w postaci zaleceń pozabiegowych.
Zabieg ten przeznaczony jest dla osób, które potrzebują efektu odmłodzenia i wygładzenia skóry. Zabieg mezoterapii CytoCare 532 poprawia kondycję skóry, intensywnie ją nawilża i regeneruje, spowalniając proces starzenia się skóry. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym pozwala na efektywne spłycenie zmarszczek, zagęszczenie skóry oraz jej wyraźne odmłodzenie.
Na 7 dni przed zabiegiem nie powinno się stosować antybiotyków, leków przeciwzapalnych (np. ibuprofenu lub aspiryny) oraz leków przeciwzakrzepowych. Przed zabiegiem nie można też spożywać alkoholu oraz korzystać z kąpieli słonecznych.
Pojawienie się pierwszych efektów uzależnione jest od indywidualnych czynników i obecnego stanu. Po pierwszym zabiegu, skóra wyraźnie poprawi swoją jakość, jednak zalecamy wykonanie kilku sesji, co zdecydowanie wzmocni i utrwali efekt na dłuższy czas.
makijaż można nałożyć po 2 dniach od zabiegu
picie dużej ilości wody ( w celu zwiększenia wilgotności skóry)
należy stosować kremy ochronne z filtrem SPF 30 lub SPF 50
wymiana pościeli
stosowanie kremu silnie nawilżających, regenerujące
Stosowanie kremu z witaminą K np. auriderm xo
unikanie preparatów kosmetycznych z zawartością alkoholu
przez kilka dni po zabiegu nie należy stosować masaży, zabiegów złuszczających, nie używać szorstkich ręczników, nie korzystać z sauny, basenu oraz solarium
Przez 24 godziny nie wolno spożywać alkoholu.
Przeciwwskazania: okres ciąży i karmienia piersią, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, nieunormowana cukrzyca, alergia, stany zapalne i infekcje skóry, czas menstruacji (zwiększona wrażliwość na ból), choroby nowotworowe, wirusowe zapalenie wątroby, epilepsja, nadwrażliwość na składniki aplikowanych preparatów, skóra źle tolerująca iniekcje (w tym skóra naczyniowa oraz ze skłonnością do tworzenia się bliznowców).
Raczej one nie występują, niemniej jednak istnieje niewielkie ryzyko ich pojawienia. Do takich powikłań można zaliczyć między innymi, delikatne przebarwienia, zaostrzenie zmian trądzikowych, zaostrzenie bliznowców czy też alergia na zastosowaną formułę aktywnych składników. Dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego gabinetu wykonującego zabieg, warto upewnić się, czy zabieg wykonywany jest urządzeniem posiadającym medyczny certyfikat oraz jakiego typu składniki są podawane w głąb skóry. Zalecamy korzystanie z salonów posiadających autoryzację, wykonujących zabiegi w ściśle określony procedurą sposób.

Zapraszamy do rezerwacji zabiegu

Umów się z nami na konsultacje telefoniczną lub odwiedź nas osobiście w salonie urody, a z pewnością  podpowiemy Ci, który z naszych zabiegów powinien rozwiązać Twój problem. 

Loading

0

ZŁAP DOBRĄ CENę !

Okazje nawet do
- 50% OFF

Odwiedzając naszą stronę sprawdź, czy nie ukrywamy czegoś ciekawego. Być może czekasz na coś, co może Cię zainteresować. Niektóre z ofert będą również ograniczone ilościowo. Sprawdzaj częściej i sięgaj po piękno z VIVI Estetic.