Premium Face za 900 pln
Premium Face za 900 pln

OFERTA PROMOCYJNA

Premium Face za 900 PLN

Już dziś możesz zadbać o jakość swojej skóry twarzy pod okiem naszych specjalistów. Każda kobieta od czasu do czasu rozważa drobne bądź poważne zmiany w obrębie swojego wyglądu, zwłaszcza wyglądu skóry twarzy. Jeśli czytasz te informacje, to prawdopodobnie szukasz dobrych i skutecznych metod, które mogą sprostać Twoim oczekiwaniom.

Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu pomożemy Ci osiągnąć Twój cel. Poniżej jeden z przykładów zmian, metamorfozy jakiej dokonaliśmy wspólnie z jedną naszych uroczych klientek. Wypełnij poniższy formularz i zacznij zmianę razem z nami.

Premium Face za 900 pln
Premium Face za 900 pln

Zredukuj swoja oponkę razem z nami wypełniając formularz poniżej

Mamy dla Was jedną drobną prośbę. Przygotowana oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego w tej chwili przyjmujemy wyłącznie zgłoszenia od Pań, które są naprawdę gotowe na poświęcenia i posiadają wysoką motywację do zmiany. Do każdej z Was podchodzimy indywidualnie i staramy się w miarę możliwości przygotować do rozmowy. Wiemy, że każdy szanuje swój czas, dlatego prosimy o wypełnienie formularza tylko te Panie, dla których zmiana w wyglądzie jest bardzo istotna.
Dziękujemy za wyrozumiałość i zrozumienie.

Na czym polega ten zabieg?

Na czym polega nasz zabieg? To nasze autorskie rozwiązanie, oparte na długoletnim doświadczeniu. Wykorzystujemy w nim skuteczne i sprawdzone techniki, takie jak elektrostymulacja, zabiegi falą radiową o niskiej częstotliwości, a w przyszłości również kriolipoliza i lipoliza iniekcyjna. O szczegółach opowiemy podczas konsultacji. Wiele z Was pyta, czy zabiegu będzie widoczny efekt. Odpowiadamy, że będzie, ale nie po jednym zabiegu. Aby osiągnąć widoczne rezultaty, potrzebny jest cały plan zabiegowy. Jego efekty uzależnione są od wielu czynników, takich jak obecny stan zdrowia i dotychczasowa dieta.

Podsumowując, jeśli nie jesteście gotowe na zmiany i nie macie motywacji do pracy nad sobą, prosimy nie wypełniajcie formularza. Chcemy pracować dla Was, pomagać w dążeniu do celu, ale tylko wówczas, gdy będziecie już na to gotowe.

Wypełnij formularz poniżej

Podając nam więcej szczegółowych informacji, ułatwisz nam lepsze przygotowanie się do wspólnej rozmowy telefonicznej.