Mezoterapia igłowa VITAL INJECTOR 3
Mezoterapia igłowa VITAL INJECTOR 3

Nowoczesna Mezoterapia Igłowa VITAL INJECTOR 3™. Precyzja oraz skuteczność bez bólu i znieczulenia

Mamy przyjemność przedstawić Państwu jako pierwszy salon urody w Żorach, urządzenie do zabiegów mezoterapii igłowej w innowacyjnym wydaniu VITAL INJECTOR 3™. Urządzenie to stanowi wyjątkową jak na obecne czasy, alternatywę klasycznej mezoterapii igłowej, dla tych osób, które oczekują najwyższej precyzji, wyjątkowych efektów bez bólu i znieczulenia. Dzięki precyzyjnej aplikacji preparatu dozowanego komputerowo oraz dodatkowym nakłuciom zabieg z użyciem tego urządzenia jest bardziej skuteczny, niż dotychczasowa tradycyjna mezoterapia igłowa wykonywana ręcznie. 

Urządzenie posiada piecio lub dziewięcio-pinowy system iniekcji, który w pełni kontrolowany sposób dozuje ustaloną wcześniej dawkę preparatu w obrębie skóry właściwej, na odpowiedniągłębokość, z kontrolowaną dawką bez możliwości jakiejkolwiek pomyłki.

Kontrolowana dawka oraz głębokość aplikowania preparatów z VITAL INJECTOR 3™

To nie wszystkie atuty użycia urządzenia VITAL INJECTOR 3™ podczas zabiegów mezoteraopii igłówej, bowiem kolejną zaletą jest fakt, że zabieg jest tym urządzeniem nie ma sobie równych, jeśli chodzi o doznania bólowe. Można przyjąć, że jest to zabieg zupełnie bezbolesny, ponieważ podczas zabiegu z użyciem delikatnego podciśnienia, skóra jest unoszona od naczyń krwionośnych.  

Urządzenie pozwala na aplikację preparatów o wysokiej wiskoelastyczności, usieciowanego kwasu hialuronowego oraz wszystkich mezokoktajli nawet w okolice oczu z precyzją do 0,02 mm bez bólu i niepożądanych śladów po zabiegu (grudek czy siniaczków). Mezoterapia igłowa z użyciem tego urządzenia została uznana zabiegiem na miarę XXI wieku, a z jej dobroczynnych właściwości korzystają klienci najlepszych gabinetów medycyny estetycznej na całym świecie, w tym również u nas.

Kontrolowana ilość nakłuć z dodatkowym efektem samo regeneracji skóry

Mezoterapia igłowa twarzy VITAL INJECTOR 3™ jest idealnym rozwiązaniem dla klientów poszukujących spektakularnych efektów, komfortu samego zabiegu oraz wyjątkowo krótkiego okresu rekonwalescencji. Zwykle już po 24-48 godzin od zabiegu, nie widać już żadnych śladów iniekcji. Kolejnym atutem wykonywania zabiegów tym urządzeniem jest to, że skóra poddawana jest iniekcji większą ilością kontrolowanych nakłuć, które znów mają dobroczynny wpływ na przebudowę struktury skóry i jej naturalną samoregenerację.

VITAL INJECTOR 3™ daje możliwość wykonania zabiegu kartridżami posiadającymi dwie różne ilości igieł.  Pierwszy kardridży posiada 5 igieł ( 5 pinów ), którymi na tą samą okolicę wykonamy około 500 nakłuć, natomiast drugi z nich posiada ich aż 9 (9 pinów), co jeszcze bardziej pozywanie wpłynie na efekt końcowy zabiegu.

Redukcja efektów ubocznych, brak grudek, krwiaków i siniaczków

Zaawansowane technologie zastosowane w VITAL INJECTOR 3™ zmieniają diametralnie dotychczasowe oblicze rewitalizacji. Jest to jedyne posiadające badania kliniczne i jedyne spełniające najwyższe standardy jakości zabiegów i bezpieczeństwa, potwierdzone Certyfikatem CE medycznym, urządzenie na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii do próżniowej wieloigłowej mezoterapii. Podsumowując wszystkie atuty, które uzyskamy wybierając technikę z użyciem VITAL INJECTOR 3™ w zabiegach mezoterapii igłowej:

- kontrolowana dawka oraz głębokość aplikowania preparatów
- precyzja oraz skuteczność bez bólu i znieczulenia
- kontrolowana ilość nakłuć z dodatkowym efektem samo regeneracji skóry
- redukcję efektów ubocznych (brak grudek, krwiaków i siniaczków)
- bezpieczeństwo i szybkość zabiegu
- higieniczne warunki i komfort zabiegu

Zachęcamy do zapoznania się również z poniżej zamieszczonymi informacjami o zabiegu mezoterapii igłowej VITAL INJECTOR 3™ oraz efektami jakie można dzięki niej osiągnąć.

Obejrzyj przygotowany przez nas film prezentujący możliwości i zalety urządzenia

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Mezoterapia igłowa VITAL INJECTOR 3™ jest idealnym rozwiązaniem dla klientów poszukujących spektakularnych efektów, komfortu samego zabiegu bez bólu oraz wyjątkowo krótkiego okresu rekonwalescencji.

Mezoterapia igłowa VITAL INJECTOR 3

Koszt zabiegu

Igła 5 pinów - 66 zł + cena zabiegu
Igła 9 pinów - 99 zł + cena zabiegu

Mezoterapia igłowa VITAL INJECTOR 3

Czas zabiegu

30-60 minut

Mezoterapia igłowa VITAL INJECTOR 3

Znieczulenie

Nie

Mezoterapia igłowa VITAL INJECTOR 3

Liczba zabiegów

według uznania

Mezoterapia igłowa VITAL INJECTOR 3

Odstępy

według uznania

Mezoterapia igłowa VITAL INJECTOR 3

Obszar

Twarz, dekolt, skóra głowy, brzuch, inne

1 Na czy polega zabieg ?

Zastosowany w urządzeniu system vacuum unosi skórę, wyrównuje jej powierzchnię oraz odciąga od naczyń krwionośnych i od nerwów zapewniając bezbolesność zabiegu. Wieloigłowa końcówka poprzez iniekcje bardzo precyzyjnie deponuje preparat do skóry właściwej. Zabieg nie wymaga znieczulenia, w odróżnieniu od dotychczasowych metod z zastosowaniem strzykawki, co gwarantuje wyższą efektywność zabiegu. 

Nie ma również uczucia rozpierania podczas wprowadzania preparatu. Dotyczy to także iniekcji wykonywanych bezpośrednio w okolice oczu. Po zabiegu na skórze nie obserwujemy żadnych uwypukleń, siniaków czy trwałych śladów iniekcji, dlatego też można wrócić do normalnego funkcjonowania bez jakiegokolwiek dyskomfortu.

2 Czym się wyróżnia ten zabieg od tradycyjnej mezoterapii igłowej?

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w VITAL INJECTOR 3™ decydują o przewadze technologicznej mezoterapii wieloigłowej nad tradycyjną mezoterapią ręczną:
- System vacuum sprawia, że zabieg nie wymaga znieczulenia, redukuje efekty uboczne takie jak grudki i siniaczki oraz minimalizuje krwawienie
- Multi-igła zwiększa efekt i skraca czas zabiegu umożliwiając podanie identycznej dawki preparatu w wielu miejscach równocześnie na dokładnie tę samą głębokość
- Najcieńsze igły o rozmiarze 31G w multi-igłach gwarantują podanie najmniejszych możliwych do osiągnięcia dawek preparatu
- Osłona bezpieczeństwa w multi-igle chroni przed zakażeniami
- Blokada przepływu zwrotnego zapobiega cofaniu się preparatu oraz krwi podczas iniekcji
- Funkcja speed zapobiega zmianom w dozowaniu i utracie wiskoelastyczności preparatu
- Wymienny filtr zapewnia 100% higieny

3 Czy warto użyć urządzenia VITAL INJECTOR 3™ do zabiegu?

Mezoterapia wieloigłowa VITAL INJECTOR 3™ maksymalizuje efekt i skraca czas zabiegu a przy tym jest niemal bezbolesna. Jest to jedyny bezkonkurencyjny system do wprowadzania substancji w głąb skóry, stworzony dla lepszych rezultatów oraz szybszych i przyjaznych zabiegów dla najlepszych salonów z całego świata.  

Podsumowując, jeśli do tej pory zabiegi iniekcyjne z uwagi na ból mogły być dla Państwa barierą nie do przeskoczenia, to teraz staną się tylko przyjemnością. Zapraszamy do naszej strefy Piękna VIVI Estetic w Żorach.  

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Profesjonalny zabieg medycyny estetycznej z osocza bogatopłytkowego, wykorzystująca naturalne czynniki wzrostu pozyskane z krwi pacjenta, stosowane głównie na okolicę skóry twarzy. Zabieg wolumetrii twarzy z wykorzystaniem wypełniacza autologicznego z własnej krwi. 

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Mezoterapia igłowa VITAL INJECTOR 3 Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Niestety nie, nie jest to zabieg, lecz usługa dodatkowa, którą można lub nie, wykorzystać do niemal każdego zabiegu mezoterapii igłowej wymagającej precyzji. ​

Tak, zwykle przed zabiegiem mezoterapii wymagana jest konsultacja z Kosmetologiem, który kwalifikuje klienta do zabiegu, wyklucza przeciwwskazania. Bardzo ważna jest koncepcja zabiegu, plan który chcemy osiągnąć, dlatego staramy się w pierwszej kolejności wszystko zaplanować, aby osiągnąć maksymalny efekt końcowy. ​

Bezpośrednio po zabiegu obszar zabiegowy będzie miejscami zaczerwieniony, tuż po zabiegu będą widoczne drobne nakłucia, widoczne czasami odbicia na skórze spowodowane podciśnieniem głowy z igłami, jednak zwykle bardzo szybko mija a skóra w ciągu 24 godzin zwykle wygląda normalnie. ​

Zabieg z użyciem VITAL INJECTOR 3 przeznaczony jest dla osób, które szczególnie cenią sobie wyjątkową precyzję wykonania zabiegu, oczekują lepszych efektów, krótkiego czasu rekonwalescencji po zabiegu oraz boją się zabiegów mezoterapii igłowej techniką ręczną.

Zaleca się zaprzestać stosowania różnego rodzaju peelingów na skórę, nawet do dwóch tygodni przed planowanym zabiegiem. Kilka dni przed zabiegiem nie powinno się również korzystać z solarium ani wystawiać skóry na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Około tydzień przed zabiegiem zaleca się picie większej ilości wody.​

VITAL INJECTOR 3™ nie jest zabiegiem sam w sobie, to tylko urządzenie i technika wykonania zabiegu w sposób bardziej precyzyjny, niż metodą tradycyjną. Dlatego, jego użycie wraz z dobrze dobranym preparatem do mezoterapii igłowej przyniesie szybszy i lepszy efekt końcowy w krótszym czasie. Najlepiej skontaktować się z kosmetologiem, który na konsultacji przedstawi swoją koncepcję na wykonanie czy to serii, czy też jednego zabiegu.​

To zależy od użytego preparatu, ale po zabiegu kosmetolog przedstawi zalecenia. ​

Tutaj również odsyłamy do kosmetologa, wszystko zależy od techniki, preparatu i koncepcji samych zabiegów. ​

Raczej nie stwierdzono powikłań przy użyciu tego urządzenia, samo w sobie urządzenie nie może stworzyć powikłań. ​

Efekty zabiegów uzależnione są od wielu czynników: wieku , systematyczności i regularności sesji, a także odpowiednio dobranego preparatu do zabiegu. ​

Mezoterapia igłowa VITAL INJECTOR 3

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Mezoterapia igłowa VITAL INJECTOR 3