Fala_magnetyczna_sonaru_medycznego.
Fala_magnetyczna_sonaru_medycznego.

Seaweex® Sonaris Pro - odmładzanie skóry sonarem medycznym na poziomie komórkowym

Seaweex® Sonaris Pro, to urządzenie posiadające jedyną na świecie technologię fal elektromagnetycznych sonaru medycznego, działająca na przebudowę ludzkich komórek włókien kolagenowych niemalże w czasie rzeczywistym, bez jakiegokolwiek przerywania ciągłości naskórka. Obecnie uznawana jako największy trend w medycynie estetycznej oraz nowoczesnej kosmetologii Hi -Tech.   Podczas zabiegu sonar generuje częstotliwość rezonansu harmonicznego za pomocą impulsu elektromagnetycznego, jednocześnie za pomocą wbudowanego czujnika przesyła i odbiera częstotliwość ruchu ludzkich komórek. Podczas wykonywanego zabiegu uwalniając swoją energię, w tym samym czasie aktywuje wszystkie komórki do naprawy oraz samo regeneracji. Z uwagi na swoją innowacyjność, wydaje się być obecnie najbardziej skuteczną metodą stymulowania proliferacji kolagenu w celu poprawy witalności skóry oraz redukcji widocznych zmarszczek w sposób całkowicie nieinwazyjny.

Obejrzyj przygotowany przez nas film prezentujący możliwości i zalety urządzenia..

Fala_magnetyczna_sonaru_medycznego.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Jedyna na świecie technologia fal elektromagnetycznych sonaru medycznego, działająca na przebudowę włókien kolagenowych ludzkich komórek niemalże w czasie rzeczywistym. Zabieg przeznaczony dla osób, które walczą z pierwszymi oznakami starzenia i tych, którzy chcą utrzymać piękną i jędrną skórę w sposób nieinwazyjny.

Fala_magnetyczna_sonaru_medycznego.

Czas zabiegu

45-60 minut

Fala_magnetyczna_sonaru_medycznego.

Znieczulenie

Nie

Fala_magnetyczna_sonaru_medycznego.

Odstępy

7-14 dni

Fala_magnetyczna_sonaru_medycznego.

Obszar

Twarz, okolice oczu

1 Na czy polega bezpośrednio sam zabieg?

Jest to zabieg dwuetapowy, polegający na uwolnieniu energii sonaru magnetycznego w kierunku głębokich warstw skóry w okolicach oczu a następnie pozostałej niewykonywanej części twarzy, poprzez drugą głowicę, której zadaniem jest schłodzenie pogrzanych komórek i obkurczeniu naczyń krwionośnych, a także zapobiegnięcie utraty składników odżywczych aplikowanych podczas zabiegu.

Cały zabieg trwa około 45-60 min i podzielony jest na twa etapy czasowe. W pierwszej fazie zabieg wykonywany jest na obszarze powieki dolnej oraz tzw. obszarze kurzych łapek a następnie na powiece górnej. Czas zabiegu w okolicach oczu to 7-8 min na każde oko z osobna. Następnie po zmianie głowicy na większą, rozpoczyna się identyczny proces zabiegu w okolicach, podbródka, policzków oraz czoła włącznie.

Czas przewidziany na ten etap określa się na około 15 min na każdą ze stron twarzy. Po wykonaniu zakresu wskazanego powyżej, zostaje użyta głowica chodząca przez około 3-5 min a następnie na twarz zostaje nałożona maska chłodząca lub maska w liściu z naturalnych alg morskich.

2 Czy zabieg z użyciem sonaru magnetycznego bezpieczny?

Tak, zabieg jest bezpieczny. Wykonujemy go urządzeniem, które posiada odpowiednie medyczne i techniczne raporty bezpieczeństwa. Ponadto każdy musi zostać zakwalifikowany do zabiegu, wypełniając przygotowaną kartę zabiegową z pytaniami i zapoznając się z przeciwwskazaniami do zabiegu. Dlatego bardzo ważnym elementem jest udzielenie prawdziwych odpowiedzi na pytania zadane w formularzu. Wówczas nasz kosmetolog będzie mógł rzetelnie ocenić możliwość przeprowadzenia zabiegu lub też odmówić jego wykonania.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, odczuwalne jest przyjemne i miłe ciepło oraz delikatne mrowienie. Występuje ono u bardzo małej ilości osób, zwykle tych, które posiadają w okolicach obszaru zabiegowego, jakieś metalowe druciki zębowe lub metalowe implanty, jednak nie mają one żadnego znaczenia jeśli chodzi o efekt wykonywanego zabiegu.

3 Efekty widoczne tuż po zabiegu?

Zabieg ten dedykowany jest tym osobom, które nieco boją się zabiegów inwazyjnych z użyciem igieł, ale oczekują nieco poważniejszych efektów. 

Wskazania do zabiegu to:
- zmarszczki
- worki pod oczami
- opadające powieki
- rewitalizacja skóry
- stymulowanie proliferacji kolagenu
- aktywacja genów komórkowych
- poprawa witalności skóry i redukcja zmarszczek
- efekt gładkiej i jędrnej skóry
- poprawa krążenia krwi
- wielokrotna regeneracja kolagenu
- poprawa kolorytu skóry i redukcja przebarwień

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Jedyna na świecie technologia fal elektromagnetycznych sonaru medycznego, działająca na przebudowę włókien kolagenowych ludzkich komórek niemalże w czasie rzeczywistym. Zabieg przeznaczony dla osób, które walczą z pierwszymi oznakami starzenia i tych, którzy chcą utrzymać piękną i jędrną skórę w sposób nieinwazyjny.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Fala_magnetyczna_sonaru_medycznego. Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Tak, przed zabiegiem wymagana jest konsultacja z specjalistą, który kwalifikuje do zabiegu, wyklucza przeciwwskazania, wykonuje pomiar oraz zdjęcia, a także określa obszar zabiegowy.

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Niestety nie posiadamy póki co karnetów ilościowych na ten zabieg.

Zabieg karboksyterapii nie jest bardzo bolesny, jednakże wstrzykiwaniu gazu może towarzyszyć delikatne uczucie dyskomfortu związane z rozpieraniem gazu wewnątrz tkanek.​

Tak, przed zabiegiem wymagana jest konsultacja z Kosmetologiem, który kwalifikuje klienta do zabiegu, wyklucza ewentualne przeciwwskazania.​

Bezpośrednio po zabiegu obszar zabiegowy będzie leciutko zaczerwieniony, ale zwykle zaczerwienienie minie po około 30-60 min. ​

Zabieg ten dedykowany jest tym osobom, które nieco boją się zabiegów inwazyjnych z użyciem igieł, ale oczekują nieco poważniejszych efektów. Wskazania do zabiegu to: zmarszczki worki pod oczami opadające powieki rewitalizacja skóry stymulowanie proliferacji kolagenu aktywacja genów komórkowych poprawa witalności skóry i redukcja zmarszczek efekt gładkiej i jędrnej skóry poprawa krążenia krwi wielokrotna regeneracja kolagenu poprawa kolorytu skóry i redukcja przebarwień ​

Zaleca się zaprzestać stosowania różnego rodzaju peelingów na skórę, nawet do dwóch tygodni przed planowanym zabiegiem.​

Pierwsze efekty są widoczne już po zabiegu, skóra będzie widocznie napięta, jednak aby osiągnąć trwały efekt niezbędny jest czas, właśnie po to, aby włókna kolagenowe zdążyły się odbudować, umocnić. Wskazane jest, aby zabieg ten powtórzyć, minimum 3-7 razy co 7-14 dni.

Skórę należy traktować ze troską – nie poddawać jej mechanicznym naciskom – rozciąganiu, tarciu, uciskowi. Raczej nie należy eksponować twarzy na światło słoneczne, np. tzw opalarki.

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: wiek powyżej 60 roku życia, ostry stan zapalny, podwyższona temperatura, urazy skóry (w tym otarcia naskórka), infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze, tatuaż lub znamiona w miejscu, który ma być poddany zabiegowi, nadmierne spożywanie alkoholu, oraz poniższe. ciąża i laktacja, przewlekłe choroby serca, choroby nowotworowe rozrusznik serca i metalowe implanty w ciele epilepsja, nadciśnienie ciążą i karmienie piersią stany zapalne skóry opryszczka alergie skórne przerwanie ciągłości skóry trądzik różowaty infekcje, gorączka po zabiegach chirurgicznych twarzy ​

Raczej nie stwierdzono powikłań. ​

Fala_magnetyczna_sonaru_medycznego.

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Fala_magnetyczna_sonaru_medycznego.