Radiofrekwencja ( RF ) mikroigłowy Pixel2 – Termolifting
Radiofrekwencja ( RF ) mikroigłowy Pixel2 – Termolifting

Radiofrekwencja Mikroigłowa RF

Pragniemy przedstawić Państwu nasze najnowsze urządzenie PIXEL2 TMA do zabiegów anti-aging, które doskonale regeneruje oraz zagęszcza i likwiduje zmarszczki skórne. A to nie wszystkie jego zalety, ponieważ swoją niezwykłą skutecznością idealnie nadaje się do leczenia wiotkości skóry, blizn a nawet rozstępów.

Dlaczego wybraliśmy do naszego salonu właśnie to urządzenie? Jest to pytanie, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zabiegi anti-aging obecnie okazują się tymi najchętniej wybieranymi przez większość klientów wielu salonów medycyny estetycznej, począwszy od zabiegów typu HIFU, różnego rodzajów mocy laserów frakcyjnych, przez termo-lifting bezigłowy a na termo-liftingu frakcyjnym mikroigłowym kończąc. Każda z dostępnych w tym czasie metod była lub jest pewien sposób skuteczna, jednak każdy z zabiegów różni się one od siebie efektem końcowym oraz okresem rekonwalescencji po zabiegu. Aby poznać różnicę, trzeba byłoby przyjrzeć się dokładniej zasadzie działania każdego urządzenia z osobna i przeanalizować inwazyjności zabiegu, względem konkretnych potrzeb skórnych.

Bazując na naszym doświadczeniu, uważamy, że Radio Frekwencja frakcyjna mikroigłowa daje zdecydowanie najlepsze efekty a przy tym jest zdecydowanie najmniej inwazyjna względem HIFU czy Laser Frakcyjnego. Oczywiście nie można tu zapomnieć o cenach tych dwóch zabiegów, gdyż zwykle nie należą do najtańszych.

A teraz porównajmy trochę ich parametry. Laser Frakcyjny penetruje skórę na głębokość do 1,67 mm, to o połowę niżej niż RF mikroigłowy, który może sięgać swoim zasięgiem na głębokość niemal 4 mm. HIFU wypada tutaj najgorzej, ponieważ podgrzewa tkankę skórną powierzchniowo bez pobudzania głębszych struktur skóry, tworząc jedynie powierzchniowe trudno gojące się poparzenia.

Przy tym wszystkim, aż trudno dla każdej z metod pominąć temat rekonwalescencji po zabiegu. Wszystkie te osoby, które już próbowały metody z użyciem HIFU czy Lasera Frakcyjnego doskonale wiedzą, że 7 dni to zbyt mało, aby skóra po zabiegu powróciła do normalnego wyglądu. Sprawa w przypadku zabiegu FR frakcyjnego mikroiglowego wygląda zupełnie inaczej, skóra po 2-3 dniach wraca do naturalnego wyglądu i można wrócić do codziennych, wcześniej zaplanowanych czynności.

Radiofrekwencja Mikroiglowa RF PIXEL 2 TMA – kontrola i precyzja ze złotą biokompatybilnością

Urządzenie PIXEL2 TMA to obecnie najbardziej zaawansowane technicznie i precyzyjne urządzanie do termomechanicznej ablacji, bezboleśnie i bezpiecznie.

Bezpieczeństwo ponad wszystko, ta idea przyświeca naszej ideologii. Czasami musimy odmówić zabiegu, co w efekcie końcowym kończy się trzaśnięciem drzwiami salonu. Niektóre klientki nie potrafią zrozumieć, że ich zdrowie jest dla nas najważniejsze i nie wykonujemy zabiegów oraz nie prowadzimy naszego salonu, jedynie dla pieniędzy. Dla nas najważniejsze jest zdrowie, oczekiwany efekt końcowy u klienta a dopiero na końcu wynagrodzenie za nasze starania.

Dokładnie tak samo planujemy zakup sprzętu, bierzemy pod uwagę nie tylko jakość, ale i precyzję oraz bezpieczeństwo. Nigdy nie kupujemy najtańszych rozwiązań technologicznych. I chyba to jest naszym sukcesem.

FR PIXEL2 TMA wykonane jest z doskonałej jakości materiałów i jako jedno z nielicznych dostępnych na rynku, posiada pozłacane bezpieczne uchwyty oraz możliwością założenia kartridż-y z platerowanymi złotem igłami, które gwarantują biokompatybilność z każdego rodzaju skórą, bez narażania kogokolwiek na alergię (zapalenie skóry w styku z metalami). Urządzenie posiada wszelkie niezbędne certyfikaty oraz raporty bezpieczeństwa zabiegowego.

Radiofrekwencja Mikroiglowa RF PIXEL 2 TMA – nieoperacyjny lifting skóry

Nie musisz używać skalpela, nie musisz cierpieć korzystając z lasera, wystarczy skuteczny zabieg Termo-mechanicznego liftingu RF PIXEL2

Podczas zabiegu urządzenie FR PIXEL2 TMA wykorzystuje dwa źródła działania, falę radiową oraz mikro nakłucia tworzące kontrolowane uszkodzenie w dowolnie wybranych warstwach skóry, nazywane potocznie się frakcjonowaniem. Urządzenie to daje bardzo szerokie możliwości doboru odpowiedniego kartridża, bo jest ich aż 9. Co w umożliwia wykonanie zabiegu od powieki po cały brzuch a do tego, w sposób mniej i bardziej inwazyjny. Wszystko zależy od problemu z jakim przychodzi do nas klient. Zabieg można wykonać w sposób mikroigłowy jak i również bezigłowy. Obszary zabiegowe:

Twarz:
- powieki górna i dolna (czego nie da się wykonać bezpiecznie żadnym laserem frakcyjnym)
- kurze łapki
- zmarszczki czołowe
- blizny po trądziku
- modelowanie linii żuchwy
- rozszerzone pory
- poprawa kolorytu

Ciało:
- rozstępy
- blizny po urazie lub zabiegu chirurgicznym
- luźna i obwisła skóra
- regeneracja brzucha po ciąży

Radiofrekwencja Mikroigłowa FR PIXEL2 TMA - zmiana trendu od wielu lat

Starzenie się skóry to zupełnie naturalny proces i ma wpływ na takie czynniki jak, ubytki tkanki, przebarwienia, zmarszczki np. kurze łapki, opadające powieki czy migracja tkanek. Jeszcze do niedawna głównym zabiegiem typu anti-aging w wielu salonach medycyny estetycznej był usieciowany kwas hialuronowy tzw. wypełniacz, którego jak już zauważyliście w naszej ofercie brakuje. 

Często rozmawiamy na ten temat, wprowadzić je czy nie. To pytanie wciąż na dręczy. Zabiegi z użyciem wypełniaczy są alternatywą i nie każdy przekona się do zamiany swojego podejścia. Mamy szybki efekt już po dwóch tygodniach i spokój na co najmniej 4-6 miesięcy a przy tym jest niemal bezboleśnie. Piękne brzmi prawda?

Ale czy o to w tym wszystkim chodzi? Często odwiedzają nas twarze pozbawione naturalnego wyglądu, wypełnione po brzegi botoksem, szukające jeszcze bardziej spektakularnych efektów niż te które obecnie posiadają. Wówczas po prostu tłumaczymy, odmawiamy danego zabiegu i zapraszamy do nas za pół roku. Oczywiście mówimy tu o skrajnych przypadkach, nie znaczy to wcale, że każdemu kto używał wypełniaczy odmawiamy. Staramy się pokazywać te bardziej pozytywne aspekty naturalnej medycyny estetycznej z korzyścią na wiele lat do przodu.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Bezoperacyjny lifting skóry urządzeniem RF frakcyjny mikroigłowy PIXEL 2 jest idealnym rozwiązaniem dla klientów poszukujących spektakularnych efektów, komfortu samego zabiegu bez bólu oraz wyjątkowo krótkiego okresu rekonwalescencji. Jest również doskonała alternatywą dla zabiegów z użyciem Lasera frakcyjnego czy zabiegu HIFU. 

Radiofrekwencja ( RF ) mikroigłowy Pixel2 – Termolifting

Koszt zabiegu

450-1200 zł

Radiofrekwencja ( RF ) mikroigłowy Pixel2 – Termolifting

Czas zabiegu

30-120 minut

Radiofrekwencja ( RF ) mikroigłowy Pixel2 – Termolifting

Znieczulenie

według uznania

Radiofrekwencja ( RF ) mikroigłowy Pixel2 – Termolifting

Liczba zabiegów

według uznania

Radiofrekwencja ( RF ) mikroigłowy Pixel2 – Termolifting

Odstępy

według uznania

Radiofrekwencja ( RF ) mikroigłowy Pixel2 – Termolifting

Obszar

twarz, powieki, brzuch, rozstępy, blizny

Radiofrekwencja Mikroigłowa FR PIXEL2 TMA - Jak więc dbać o piękny wygląd?

Jak więc dbać o piękny wygląd?  Odpowiedz jest bardzo prosta. Pobudzać naturalnie wszystkie możliwe procesy przebudowy, samo regeneracji skóry, ponieważ to jest obecnie nowy trend w estetyce a wypełniaczy używać tylko wówczas, kiedy wszystkie inne zabiegi naturalne już zawodzą. Póki co uważamy, że lepiej zapobiegać tu i teraz, niż „leczyć rany” wypełniaczami.

Wychodzimy z założenia, że realizując zabiegi w bardziej konwencjonalny sposób dajemy możliwość do zachowania pięknej i zdrowej skóry przez wiele lat. Czy zatem zabieg RF PINXEL 2 TMA daje takie możliwości? Owszem daje. Jednak efekty te można podzielić na te widoczne od razu po zabiegu i te, które uaktywniają się z czasem (do 2-5 miesięcy). Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się w skórze przez kilka kolejnych tygodni (do 2-5 miesięcy) po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skracania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta, zupełnie odwrotnie do wypełniaczy, które zatrzymują wszystko co tylko możliwe.

Czy wystarczy jeden zabieg RF? Czy coś zmieni w moim wyglądzie? Oczywiście, zmiana będzie widoczna już po jednym zabiegu i nie trzeba ich wykonywać więcej. Ale jesteśmy niemal pewni, że po zweryfikowaniu efektu po kilku dniach, na jednym zabiegu w naszym salonie zapewne się nie skończy.

Czy zabieg RF mikroigłowy może być alternatywą dla wypełniaczy? I tak i nie. Są to dwa różne od siebie zabiegi, różnią się znacząco ceną, nieco mniej efektem wowww na początku, jednak oba posiadają wspólną cechę, należy je co jakiś czas powtórzyć. Tylko tyle, że w przypadku RF frakcyjnego mikroigłowego, uzyskamy zdecydowanie więcej korzyści w dłuższym okresie czasu. Zupełnie odwrotnie niż w przypadku zabiegu z użyciem Botoxu.

Radiofrekwencja ( RF ) mikroigłowy Pixel2 – Termolifting

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Bezoperacyjny lifting skóry urządzeniem RF frakcyjny mikroigłowy PIXEL 2 jest idealnym rozwiązaniem dla klientów poszukujących spektakularnych efektów, komfortu samego zabiegu bez bólu oraz wyjątkowo krótkiego okresu rekonwalescencji. Jest również doskonała alternatywą dla zabiegów z użyciem Lasera frakcyjnego czy zabiegu HIFU. 

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Radiofrekwencja ( RF ) mikroigłowy Pixel2 – Termolifting Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Tak, przed zabiegiem wymagana jest konsultacja z specjalistą, który kwalifikuje do zabiegu, wyklucza przeciwwskazania, wykonuje pomiar oraz zdjęcia, a także określa obszar zabiegowy.

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Niestety nie, nie jest to zabieg, lecz usługa dodatkowa, którą można lub nie, wykorzystać do niemal każdego zabiegu mezoterapii igłowej wymagającej precyzji. ​

Tak, zwykle przed zabiegiem mezoterapii wymagana jest konsultacja z Kosmetologiem, który kwalifikuje klienta do zabiegu, wyklucza przeciwwskazania. Bardzo ważna jest koncepcja zabiegu, plan który chcemy osiągnąć, dlatego staramy się w pierwszej kolejności wszytko zaplanować, aby osiągnąć maksymalny efekt końcowy. ​

Jak każdy zabieg iniekcyjny, wiąże się z przekłuciem naskórka co w przypadku techniki ręcznej powoduje, że okolice zabiegów są znieczulane. W przypadku tego urządzenia, zabieg jest na tyle bezbolesny, że nie wymaga żadnego znieczulanie. Oceniając doznania w skali od 1 -10. Doznania z utyciem RF PIXEL2 TMA to ocena na poziomie 7, względem zabiegu z znieczuleniem na poziomie 4. ​

Zabiegi pielęgnacyjne wykonujemy na produktach marki Theo Marvee, Retix C i Coolifting oraz CV Primary Essence.​

Jednakże, siniaki po zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego są zazwyczaj minimalne i szybko zanikają.W każdym przypadku, dokładne informacje na temat ryzyka powstawania siniaków po zabiegu powinien udzielić lekarz lub specjalista, który przeprowadza zabieg.

Bezpośrednio po zabiegu obszar zabiegowy będzie miejscami zaczerwieniony, tuż po zabiegu będą widoczne drobne nakłucia, widoczne czasami odbicia na skórze spowodowane podciśnieniem głowy z igłami, jednak zwykle bardzo szybko mija a skóra w ciągu 24 – 72 godzin zwykle wygląda normalnie. ​

Zabieg z użyciem VITAL INJECTOR 3 przeznaczony jest dla osób, które szczególnie cenią sobie wyjątkową precyzję wykonania zabiegu, oczekują lepszych efektów, krótkiego czasu rekonwalescencji po zabiegu oraz boją się zabiegów z użyciem np. Lasera Frakcyjnego czy HIFU​

Raczej nie stwierdzono powikłań przy użyciu tego urządzenia, samo w sobie urządzenie nie może stworzyć powikłań.

To zależy od użytego preparatu, ale po zabiegu kosmetolog przedstawi zalecenia.

Tutaj również odsyłamy do kosmetologa, wszystko zależy od techniki, preparatu i koncepcji samych zabiegów. ​

Zaleca się zaprzestać stosowania różnego rodzaju peelingów na skórę, nawet do dwóch ty-godni przed planowanym zabiegiem. Kilka dni przed zabiegiem nie powinno się również korzystać z solarium ani wystawiać skóry na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Około tydzień przed zabiegiem zaleca się picie większej ilości wody.​

VITAL INJECTOR 3™ nie jest zabiegiem sam w sobie, to tylko urządzenie i technika wykonania zabiegu w sposób bardziej precyzyjny, niż metodą tradycyjną. Dlatego, jego użycie wraz z dobrze dobranym preparatem do mezoterapii igłowej przyniesie szybszy i lepszy efekt końcowy w krótszym czasie. Najlepiej skontaktować się z kosmetologiem, który na konsultacji przedstawi swoją koncepcję na wykonanie czy to serii, czy też jednego zabiegu.​

Efekty zabiegów uzależnione są od wielu czynników: wieku , systematyczności i regularności sesji, a także odpowiednio dobranego preparatu do zabiegu. ​

Radiofrekwencja ( RF ) mikroigłowy Pixel2 – Termolifting

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Radiofrekwencja ( RF ) mikroigłowy Pixel2 – Termolifting