Mezoterapia igłowa – Lipoliza Iniekcyjna Aqualyx
Logo_viviestetic_vector_głowa_gold
Skorzystaj z naszej oferty!

Aqualyx® Motolease Solution - mezoterapia igłowa lipoliza iniekcyjna.

Profesjonalny zabieg Aqualyx® to zabieg redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej przy pomocy mezoterapii igłowej najnowszej generacji preparatem Aqualyx lub Lipostabilon.

Zabieg lipolizy jest alternatywą dla liposukcji chirurgicznej – nie obciąża znacząco organizmu, nie wymaga postępowania operacyjnego ani czasu rekonwalescencji i nie wyłącza pacjenta z codziennego funkcjonowania.  Najbezpieczniejsza medyczna metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru.

Obie substancje są wynikiem wieloletnich badań światowej klasy profesora Motolese, który obserwował mechanizm rozpadu komórek tłuszczowych. Na podstawie jego badań przygotowany został innowacyjny preparat bazujący na deoksycholanie sodu, a także opracowana została technika wykonywania tego zabiegu.

Mezoterapia igłowa – Lipoliza Iniekcyjna Aqualyx
Mezoterapia igłowa – Lipoliza Iniekcyjna Aqualyx
ORYGINALNY ZABIEG RevitaCare®

Aqualyx® jest jedyną substancją wykorzystującą metodę intralipoterapii.

Aqualyx to najnowocześniejszy preparat do zabiegów lipolizy iniekcyjnej, gdyż w przeciwieństwie do stosowanych powszechnie roztworów fosfatydylocholiny preparat Aqualyx jest oparty na deoksycholanie sodu, dzięki czemu jest:
– skuteczniejszy – potrzebna jest mniejsza liczba zabiegów do uzyskania pożądanych efektów,
– bezbolesny i nieinwazyjny – wymaga zaledwie od 1 do 2 wkłuć
– szybszy w działaniu – efekty osiągane są szybciej co skraca czas terapii.

Aqualyx gwarantuje pełne bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu, preparat posiada ponad dziesięcioletnie udokumentowane efekty kliniczne pod kątem skuteczności i braku powikłań pozabiegowych.

BEZPIECZEŃSTWO DLA TWOJEGO ZDROWIA

Mallor® - włoski producent preparatu Aqualyx

Została opracowana przez profesora Pasquale Motolese, prezesa Włoskiego Towarzystwa Estetyki i Medycyny, a po raz pierwszy została wprowadzona w 2009 roku. Czasami nazywana jest „Rozwiązaniem Motolese”.

AQUALYX jest produkowany przez włoską firmę Marllor i został po raz pierwszy zostal do obrotu  wprowadzony na rynek w Wielkiej Brytanii w 2013 roku. Jest dystrybuowany w Wielkiej Brytanii przez Healthxchange Pharmacy. Wykonując zabieg intralipoterapii z użyciem tego preparatu masz pewność, że produkt ten przeszedł bardzo skomplikowaną drogę, aby stać się najlepszym dostępnym na rynku. 

Mezoterapia igłowa – Lipoliza Iniekcyjna Aqualyx
Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Profesjonalny zabieg Aqualyx® to zabieg redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej przy pomocy mezoterapii igłowej najnowszej generacji preparatem Aqualyx

Mezoterapia igłowa – Lipoliza Iniekcyjna Aqualyx

Koszt zabiegu

450-800 zł

Mezoterapia igłowa – Lipoliza Iniekcyjna Aqualyx

Czas zabiegu

45-90 minut

Mezoterapia igłowa – Lipoliza Iniekcyjna Aqualyx

Znieczulenie

Tak

Mezoterapia igłowa – Lipoliza Iniekcyjna Aqualyx

Liczba zabiegów

1-3

Mezoterapia igłowa – Lipoliza Iniekcyjna Aqualyx

Odstępy

2-3 tygodnie

Mezoterapia igłowa – Lipoliza Iniekcyjna Aqualyx

Obszar

Podbródek, biodra, brzuch, pośladki.itd.

1 Na czym polega zabieg Aqualyx?

Po zakwalifikowaniu do zabiegu, zostaje zarysowany obszar ciała poddany iniekcji. Zabieg intralipoterapii polega na podaniu preparatu Aqualyx bezpośrednio do tkanki tłuszczowej poprzez iniekcje. Zazwyczaj są to 2-3 iniekcje przy zastosowaniu specjalnie do tego celu opracowanych igieł. Wstrzykiwany preparat zawiera w swoim składzie dodatkowo substancje znieczulającą dzięki czemu zabieg jest praktycznie nieodczuwalny. Cała procedura trwa 45-90 min. Po zabiegu w miejscu iniekcji możliwe jest wystąpienie obrzęku, punktowych zasinień oraz czasowej tkliwości.

W celu osiągnięcia zadowalających efektów zaleca się serię 2-3 zabiegów w odstępach co 2-3 tygodnie. 
Mezoterapia igłowa – Lipoliza Iniekcyjna Aqualyx
Mezoterapia igłowa – Lipoliza Iniekcyjna Aqualyx

2 Na jakich okolicach można wykonać zabieg?

Wykonanie zabiegu możliwe jest w wielu okolicach ciała, między innymi:

 • okolice tricepsu,
 • rejony podpośladkowe,
 • strefa poniżej żeber – fałdy na plecach,
 • wewnętrzna strona ud i kolan,
 • podbródek, żuchwa,
 • brzuch,
 • biodra,

Po konsultacji lekarskiej zabieg wykonywany jest również w okolicach nietypowych.

3 Jakie są oczekiwane efekty zabiegu?

Głównymi efektami zabiegu lipolizy iniekcyjnej są:

 • utrata kilku cm w obwodzie w miejscu iniekcji,
 • lepszy metabolizm komórek skóry,
 • lepsze mikrokrążenie,
 • stymulacja regeneracji skóry,
 • lepsze odżywienie skóry,
 • redukcja cellulitu.
Mezoterapia igłowa – Lipoliza Iniekcyjna Aqualyx
Mezoterapia igłowa – Lipoliza Iniekcyjna Aqualyx

4 Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

Do najważniejszych wskazań do zabiegu lipolizy należy:

 • potrzeba wymodelowania i ujędrnienia sylwetki
 • podwójny podbródek, utrata jędrności skóry w okolicy podbródka
 • występowanie miejscowych otłuszczeń sylwetki, opornych na dietę oraz ćwiczenia
 • otyłość gynoidalna, czyli charakteryzująca się nagromadzeniem tkanki tłuszczowej w okolicy bioder, ud oraz pośladków
 • tłuszczaki, czyli łagodne nowotwory zbudowane z komórek tłuszczowych
 • ginekomastia męska, czyli przerost gruczołu piersiowego
 • pojawiająca się tkanka tłuszczowa w okolicy pach, kolan, bicepsów i brzuchu
Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Profesjonalny zabieg Lipolizy Aqualyx® to zabieg redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej przy pomocy mezoterapii igłowej najnowszej generacji preparatem Aqualyx

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Mezoterapia igłowa – Lipoliza Iniekcyjna Aqualyx Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.
Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.
Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną godziną.
Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.
Najlepiej przez stronę Moment.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.
Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.
Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.
Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty lub kliknąć w link: https://viviestetic.eu/index.php/na-raty/
Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.
Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.
Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem- za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.
Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.
Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.
Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.
Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo beżpośrenio w salonie.
Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.
Najlepiej ubrać się wygodnie- w sposób, który umożliwi łatwe odsłonięcie obszaru zabiegowego.
Wszystkie preparaty do mezoterapii igłowej, których używamy posiadają certyfikat medyczny.
Nie każdy zabieg mezoterapii igłowej wymaga zastosowania znieczulenia. Decyduje o tym kosmetolog w oparciu o dobraną formułę zabiegową.
Nakłucia są mało bolesne, chociaż zależy to od progu bólowego klienta. Przed zabiegiem na skórę jest nakładana maść znieczulająca, która z pewnością całkowicie wyłączy doznania.
Zabiegi tego typu stają się nom świecie alternatywą dla bolesnych i obarczonym powikłaniami zabiegów, jak odsysanie tłuszczu (liposukcja). Jest to obecnie najbezpieczniejsza i niedroga medyczna metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru.
Niestety nie, zabieg ten nie posiada karnetów ilościowych.
Tak, przed zabiegiem wymagana jest konsultacja z Kosmetologiem, który kwalifikuje klienta do zabiegu, wyklucza przeciwwskazania, wykonuje pomiar oraz zdjęcia, a także określa obszar zabiegowy.
Bezpośrednio po zabiegu obszar zabiegowy będzie obrzęknięty zaczerwieniony i tkliwy. Może wystąpić miejscowa bolesność, jak również może pojawić się swędzenie czy drobne krwiaki. Lecz można wrócić do normalnej aktywności. Wszelkie informacje dotyczące zaleceń pozabiegowych klient dostaje w dniu zabiegu.
Zabieg lipolizy przeznaczony jest dla osób z normalną wagą lub lekką nadwagą. Pomaga usunąć tzw, miejscowe otłuszczenia, których trudno pozbyć się w wyniku diety czy ćwiczeń fizycznych. U osób z dużą lub rozległą otyłością, zabieg ten jest nieskuteczny.
Przed zabiegiem lipolizy iniekcyjnej nie trzeba przeprowadzać żadnych badań. Zaleca się zaprzestać stosowania różnego rodzaju peelingów na skórę – na dwa tygodnie przed planowaną redukcją tkanki tłuszczowej. Kilka dni przed zabiegiem nie korzystaj z solarium i nie wystawiaj skóry na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Zwiększ ilość przyjmowanej wody, najlepiej na 7-10 dni przed planowanym zabiegiem. Aby dodatkowo nie obciążać wątroby, przez pewien czas ogranicz spożywanie tłustych i ciężkostrawnych potraw po zabiegu.
Pierwsze efekty są widoczne już po 2 tygodniach od wykonania zabiegu, jednak jest to w dużej mierze kwestia indywidualna. Efekt docelowy jest widoczny po upływie 4 do 6 tygodni od wykonania zabiegu przy odpowiednim nawodnieniu organizmu w trakcie okresu rekonwalescencji.
Po zabiegu zaleca się: picie około 2-3 litrów wody dziennie przez 10-20 dni, picie jednej łyżki oleju lnianego lub oliwy z oliwek codziennie na czczo, przez 24h po zabiegu należy zrezygnować z gorących kąpieli, sauny, solarium, jacuzzi, masaży oraz pływania w basenie, przez 48h po zabiegu należy unikać intensywnej aktywności fizycznej, zaleca się lekkostrawną dietę oraz aktywność fizyczną, po upływie 24h od zabiegu obszar zabiegowy należy masować 3 razy dziennie przez okres 7-14 dni, należy zrezygnować z innych zabiegów modelujących sylwetkę. Zalecamy również wykonanie dodatkowego zabiegu falą uderzeniową SHOCK WAVE bądź LIMFODREN PRESSO 360IR (bez funkcji sauny).
ciąża oraz karmienie, (zabieg można wykonać minimum 6 miesięcy po porodzie).
Zaburzenia krzepnięcia krwi,
Padaczka oraz choroby wątroby i nerek,
Aktywne infekcje skórne w miejscu wstrzyknięć,
Alergia na składniki preparatu,
Otyłość (wiąże się to z brakiem efektu, zbyt dużo tkanki tłuszczowej).
Raczej one nie występują, niemniej jednak istnieje niewielkie ryzyko ich pojawienia. Możliwe powikłania po zabiegu lipolizy to zaczerwienienie i niewielki ból oraz obrzęk w miejscu iniekcji, a także niewielkie krwiaki. Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem bezpiecznym i w zasadzie nie zdarzają się w jej trakcie, ani po niej, poważniejsze powikłania.

Mezoterapia igłowa – Lipoliza Iniekcyjna Aqualyx

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.
Mezoterapia igłowa – Lipoliza Iniekcyjna Aqualyx