Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN 4.0 z koktajlem MG Collection
Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN 4.0 z koktajlem MG Collection

Dermapen 4.0 - mezoterapia mikroigłowa

Dermapen to urządzenie medyczne pozwalające wykonywać zabiegi odmładzające i lecznicze na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach, dłoniach, a także na skórze głowy. W naturalny sposób pobudza procesy regeneracyjne w skórze, stymulując jej odnowę i odrost włosów poprzez mikronakłucia. W naszym salonie urody VIVI Estetic posiadamy aż dwa takie nowoczesne urządzenia i do zabiegów używamy jedynie oryginalnej i najnowszej ich wersji- generacji czwartej.

Nie każdy „dermapen” to DERMAPEN™

Zanim opiszemy sam zabieg, w pierwszej kolejności ustalmy czym jest Dermapen? Otóż Dermapen, jak wiele różnych małych i dużych gabinetów opisuje, nie jest zabiegiem, lecz jest nazwą nowoczesnego urządzenia. Urządzenia, które łączy w sobie najnowsze i najbardziej skuteczne metody poprawy wyglądu skóry, jej naprawy, odbudowy czy też naturalnej regeneracji. Z uwagi na wyjątkowe efekty po zabiegu, stało się niemal samoistnie hitem ostatnich lat oraz ulubionym urządzeniem do mezoterapii mikroigłowej, większości celebrytów na całym świecie. Zabieg ten zawsze wykonywany jest przez autoryzowane salony kosmetologii estetycznej oraz ich wykwalifikowany, dobrze przeszkolony personel. Zatem, zanim podejmiesz decyzję o wykonaniu zabiegu, upewnij się, że placówka, do której planujesz się niebawem udać, spełnia wskazane w zdaniu powyżej wymogi. Jedynie takie podejście do tego zabiegu z użyciem oryginalnego urządzenia DERMAPEN™ zagwarantuje Ci jego wykonanie zgodne ze standardami oraz oczekiwanym efektem, nie wspominając już o bezpieczeństwie dla Twojego zdrowia.
Oryginalny DERMAPEN 4.0 to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Jest bardziej efektywny i bezpieczny niż inne stosowane dotąd metody. Cały sekret zabiegu polega na tym, że DERMAPEN™, wykorzystując opatentowany system pulsujących igieł pobudza skórę do wykorzystania jej naturalnej zdolności regeneracyjnej, odbudowując samoistnie skórę właśnie tam, gdzie potrzeba. Funkcja kontrolowanego nakłuwania skóry zastosowana w DERMAPEN™ 4.0 znacząco zwiększa skuteczność zabiegów, poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji aktywnych linii ampułek MG COLLECTION w głąb skóry, co potęguje efekt końcowy. Zatem, jak widać, nie każdy zabieg „dermapen” wykonywany przez małe gabinety nie posiadające autoryzacji, to oryginalny zabieg z użyciem urządzenia DERMAPEN™ 4.0. Tutaj procedury są bezwzględne i nie ma tu miejsca na dowolne interpretacje czy odstępstwa.

Zadbaj o swoje zdrowie

- Zabieg wykonywany jest przez wyszkolony personel zgodnie z procedurami zabiegowymi.
- Krótki czas zabiegu z uwagi na precyzję oraz szybkość oryginalnego urządzenia DERMAPEN™
- Automatyczna kontrola głębokości iniekcji, dzięki precyzji standardów DERMAPEN™
- Mniejszy ból i większy komfort zabiegu dla klienta.
- Krótszy czas rekonwalescencji po zabiegu.
- Bezpieczeństwo zabiegu, dzięki zastosowaniu jednorazowych sterylnych igieł

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Jedyna najnowsza wersja technologii do mezoterapii mikroigłowej przy użyciu oryginalnego urządzenia DERMAPEN 4.0. Nie szukaj tanich i mało bezpiecznych rozwiązań. Twoje zdrowie jest najważniejsze.

Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN 4.0 z koktajlem MG Collection

Koszt zabiegu

599-650 zł

Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN 4.0 z koktajlem MG Collection

Czas zabiegu

90 minut

Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN 4.0 z koktajlem MG Collection

Znieczulenie

Opcja

Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN 4.0 z koktajlem MG Collection

Odstępy

3-4 tygodnie

Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN 4.0 z koktajlem MG Collection

Obszar

twarz, szyi, dekolt, dłonie

1 O co chodzi w tym zabiegu?

Zabieg polega na frakcyjnym mikronakłuwaniu skóry, w celu rozpoczęcia naturalnej odbudowy skóry przez ludzki organizm. Zasada jest prosta i zarazem genialna sama w sobie- wystarczy się skaleczyć, aby nasz organizm sam uruchomił komórki do naprawy uszkodzonego miejsca, dostarczając tym samym to, co niezbędne do jej regeneracji.

Tak też się dzieje w przypadku zamierzonego zabiegu, nakłuwając miejsce zabiegu, aż w 1920 punktach wywołujemy reakcję obronną organizmu, do tworzenia nowej, wzbogaconej o najważniejsze składniki niezbędne do naprawienia uszkodzonego miejsca na skórze. Generalnie, samo nakłucie powinno wystarczyć, aby rozpocząć proces odbudowy, jednak w standardach zabiegu z użyciem urządzenia DERMAPEN™ 4.0 idziemy jeszcze o krok dalej, aplikując dodatkowe silnie skoncentrowane substancje czynne, których stężenie składników aktywnych zostało idealnie dopasowane do mechanizmów fizjologicznych. Z produktami MG Collection każda skóra otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania – regeneracji, stymulacji i przyspieszenia procesu gojenia. Jednocześnie preparaty te są niezwykle skuteczne. Jest to możliwe dzięki opracowaniu dwóch systemów transportu substancji czynnych w głąb skóry.

2 Jak działa formuła MG Collection?

Z produktami MG Collection każda skóra otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania – regeneracji, stymulacji i przyspieszenia procesu gojenia. Jednocześnie preparaty te są niezwykle skuteczne. Jest to możliwe dzięki opracowaniu dwóch systemów transportu substancji czynnych w głąb skóry.

HylaFuse– unikalna formuła kwasu hialuronowego o 3 różnych wielkościach cząsteczek, która nie tylko pozwala na nawilżenie wszystkich warstw skóry, ale również jest nośnikiem substancji czynnych w głąb skóry (cynku i witaminy B5). Dzięki takiemu systemowi dostarczania substancji czynnych uzyskujemy o 150% większą penetrację kwasu hialuronowego niż w przypadku innych systemów transportu tego składnika w głąb skóry.
Calphasomes– innowacyjna technologia dostarczania cząsteczek bioaktywnych do głębokich warstw skóry. Calphasomes uwalniają wapń i cząsteczki bioaktywne, wykorzystując kwaśne pH warstwy rogowej naskórka. Substancje aktywne powoli się uwalniają i przenikają do głębokich warstw skóry, podczas gdy cząsteczki Calphasomes pozostają w warstwie rogowej naskórka. Stopniowo uwalniają wapń i jony fosforu, które są absorbowane przez głębsze warstwy skóry i stanowią dla niej idealne odżywienie. Wapń dodatkowo wzmacnia i przyspiesza regenerację komórek skóry i pomaga w naprawie skóry uszkodzonej.

3 Bardziej technicznie - czym jest linia ampułek MG Collection?

MG Collection to linia pięciu unikalnych formuł ze skoncentrowanymi składnikami czynnymi, zamknięta w sterylnych, szklanych fiolkach. Dwa pierwsze produkty to substancje najbardziej uniwersalne, które mogą być podawane samodzielnie lub mogą występować w połączeniu z innymi czynnikami aktywnymi w spersonalizowanej terapii Dermapen:

MG-HA35 to produkt głęboko nawilżający i przyspieszający procesy gojenia się skóry (poza dużą dawką kwasu hialuronowego mamy tu także m.in. witaminę C, cynk i panthenol).

MG-HA35+ to produkt hamujący objawy przyspieszonego starzenia się skóry i bardzo intensywnie odbudowujący poziom jej nawilżenia (m.in. kwas hialuronowy, wit. C i E, retionol, peptydy, kwas ferulowy).

4 Kolejne formuły MG Collection

Trzy kolejne produkty z kolekcji są ściśle wyspecjalizowane do walki z konkretnymi problemami:

MG-BL– walczy z przebarwieniami i melasmą bazujący na kwasie hialuronowym, kwasie kojowym, wyciągach z lukrecji i wit. C.

MG-R.A.S.– odwraca efekty starzenia się skóry i przyspiesza regenerację blizn, zawarto w nim m.in. retinaldehyd, peptydy, witaminy i przeciwutleniacze.

MG-CLR – przeznaczony z kolei dla skór problematycznych, trądzikowych i łojotokowych, bogaty w składniki przeciwzapalne, zapobiegające przebarwieniom oraz maksymalnie przyspieszające regenerację skóry.

5 Czy warto wykonać zabieg z użyciem DERMAPEN™ z dodatkowymi ampułkami linii MG Collection?

Owszem, warto. Zwłaszcza, że wykonanie zabiegu w komplecie z formułami opisanymi powyżej, daje naprawdę bardzo imponujące efekty. Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że nie jest to zabieg a cała zaplanowana terapia, po zakończeniu której skóra stanie się odświeżona, rozjaśniona, odżywiona oraz znikną widoczne oznaki upływającego czasu. Jeśli chcesz zdecydowanie poprawić swój dotychczasowy wygląd, skorzystaj z zaplanowanej całej serii terapeutycznej a nie z pojedynczego zabiegu.

6 Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

- Spłycenie drobnych zmarszczek
- Poprawa gęstości skóry wiotkiej i cienkiej
- Wyraźna poprawa elastyczności i kolorytu skóry
- Zmniejszenie celluiltu, rozstępów i tkanki tłuszczowej w przypadku zabiegów wykonywanych systematycznie
- Zredukowanie przebarwień skórnych
- Zmniejszenie cieni pod oczami
- Zwiększenie gęstości i grubości włosów oraz zmniejszenie ich wypadania

Więcej informacji poniżej w dziele Pytania naszych klientów.

7 Widoczne efekty pełnej serii zabiegowej

Efekty widoczne będą już po pierwszej sesji zabiegowej, jednak ostateczny wynik będzie widoczny dopiero po około trzech do czterech tygodni od zakończenia całej serii. Zauważymy znaczną poprawę kondycji skóry, charakteryzującą się spłyceniem zmarszczek, efektem zagęszczenia skóry, zmniejszeniem widoczności porów oraz rozjaśnieniem skóry. Ogólnie mówiąc, skóra zdecydowanie poprawi swój dotychczasowy wygląd.

Zabieg dedykowany jest również w przypadku likwidacji widocznych rozstępów lub blizn potrądzikowych, pooparzeniowych, powypadkowych, a nawet w przypadku leczenia łysienia.

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Jedyna najnowsza wersja technologii do mezoterapii mikroigłowej przy użyciu oryginalnego urządzenia DERMAPEN 4.0. Nie szukaj tanich i mało bezpiecznych rozwiązań. Twoje zdrowie jest najważniejsze

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN 4.0 z koktajlem MG Collection Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Tak, zabieg ten posiada wirtualne karnety ilościowe.​

Nie jest wymagana, jednak w przypadku mezorerapii mikroigłowej jest wskazana, zwłaszcza, że jest to zabieg dość inwazyjny, przynoszący spore poprawę jakości skóry. Podczas spotkania konsultacyjnego z kosmetologiem, wykona on darmowe skanowanie urządzeniem do analizy skóry, aby dokładnie zapoznać się z jej jakością, a następnie dopiero po jego wykonaniu dobierze odpowiednią terapię oraz formułę aktywnych składników.

Zabieg ten może wywoływać dyskomfort – jest to w dużej mierze zależne od progu bólu danej osoby i tkliwości jej skóry. Dyskomfort ten można złagodzić stosując miejscowe znieczulenie tuż przed zabiegiem.

Zabiegi pielęgnacyjne wykonujemy na produktach marki Theo Marvee, Retix C i Coolifting oraz CV Primary Essence.​

Jednakże, siniaki po zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego są zazwyczaj minimalne i szybko zanikają.W każdym przypadku, dokładne informacje na temat ryzyka powstawania siniaków po zabiegu powinien udzielić lekarz lub specjalista, który przeprowadza zabieg.

Jest to zabieg dość inwazyjny, więc skóra po zabiegu wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Wszelkie informacje, dotyczące obchodzenia się ze skórą poddaną iniekcji, przekażemy w postaci zaleceń pozabiegowych, zaraz po zabiegu.​

Zabieg jest przeznaczony dla każdej osoby, dla której wygląd skóry ma znaczenie, które chcą poprawić jej jakość. Zwracamy jednak uwagę na jego dedykowane zastosowanie tj. terapie odmładzające, usuwanie blizn/rozstępów i przebarwień.​

Raczej one nie występują, niemniej jednak istnieje niewielkie ryzyko ich pojawienia. Do takich powikłań można zaliczyć między innymi, delikatne przebarwienia, zaostrzenie zmian trądzikowych, zaostrzenie bliznowców czy też alergia na zastosowaną formułę aktywnych składników. Dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego gabinetu wykonującego zabieg, warto upewnić się, czy zabieg wykonywany jest urządzeniem posiadającym medyczny certyfikat oraz jakiego typu składniki są podawane w głąb skóry. Zalecamy korzystanie z salonów posiadających autoryzację, wykonujących zabiegi w ściśle określony procedurą sposób. ​

Szczegółowe informacje dotyczące zaleceń pozabiegowych przekażemy w dniu zabiegu. Istnieje również możliwość nabycia kosmetyków pozabiegowych dedykowanych do stosowania po zabiegach iniekcyjnych, które nie tylko pomogą w odbudowie skóry, ale i wpłyną na długotrwale utrzymanie efektu.​

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: aktywne infekcje wirusowe/bakteryjne/grzybicze, ciąża i laktacja, alergia na składniki preparatu, choroby autoimmunologiczne, nowotwory (do 5 lat od całkowitego wyleczenia), skłonność do bliznowców, cukrzyca, stosowanie glikokortykosteroidów, leków przeciwzakrzepowych, wszelkich leków rozrzedzających krew.​

Ewentualną antybiotykoterapię, należy zakończyć najpóźniej 2 tygodnie przed zabiegiem. 48h przed zabiegiem nie przyjmujemy leków przeciwbólowych, przeciwzapalnych oraz nie spożywamy alkoholu. W dniu zabiegu nie pijemy kawy. Osoba przychodząca na zabieg musi być bezwzględnie zdrowa. ​

Wszystkie preparaty do mezoterapii mikroigłowej, których używamy posiadają certyfikat medyczny.

Nie każdy zabieg mezoterapii mikroigłowej wymaga zastosowania znieczulenia. Przewiduje to oferta lub decyduje o tym kosmetolog w oparciu o dobraną formułę zabiegową.

Nie zaleca się stosowania mezoterapii mikroigłowej u osób z trądzikiem w fazie aktywnej. jeśli taka występuje, warto skonsultować to z kosmetologiem, który dobierze w pierwszej kolejności inny bardziej dopasowany zabieg niwelujący trądzik.

Cera naczynkowa nie jest przeciwwskazaniem bezwzględnym do wykonania mezoterapii mikroigłowej.

W salonie VIVI Estetic, wszystkie urządzenia wykorzystywane do mezoterapii mikroigłowej są urządzeniami posiadającymi medyczny certyfikat. Jesteśmy autoryzowanym salonem Dermapen 4.0 oraz R.Pen by URGO AESTHETICS.

Pierwsze efekty pojawią się już po około 1-3 tygodni, skóra rozpocznie poces przemiany/. Zabieg mezoterapii mikroigłowej uruchamia proces samo-regeneracji, czyli przebudowy struktury skóry. Zwykle proces samo-regeneracji trwa od około 3-4 tygodni, można więc pokusić się o stwierdzenie, że stu procentowy efekt końcowy, będzie widoczny po jego zakończeniu. Zaleca się się dla utrzymania długotrwałych efektów, powtórzyć co jakiś czas, najlepiej w przerwach 3-6 miesięcy. Jeśli skóra wymaga większego zaanagażowania w proces jej poprawy, warto wykonać kilka zabiegów w odstępach co 4 tygodnie.

Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN 4.0 z koktajlem MG Collection

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN 4.0 z koktajlem MG Collection