Oczyszczanie wodorowe Seaweex Pro Facial
Oczyszczanie wodorowe Seaweex Pro Facial

Seaweex ® Pro Facial - oczyszczanie skóry w nowoczesnym wydaniu ...

Seaweex® Pro Facial to nowoczesne urządzenie do dogłębnego oczyszczania wodorowego wykorzystujące spektakularne działanie mikroskopijnych cząsteczek ciepłego, aktywnego wodoru. W swoim zakresie oferuje aż 6 głowic, do oczyszczania wodorowego, hydrabrazji kwasowej, infuzji tlenowej, głowicę RF tzw. fali radiowej, stymulacji elektromagnetycznej EMS, mikroprądów jonowych oraz głowicę rozgrzewająco-chodzącą.

Zakres działania urządzenia:
- oczyszczanie wodorowe ciepłym wodorem
- hydrabrazja kwasowa
- infuzja tlenowa
- RF fala radiowa bipolarna
- EMS aktywacja komórek mięśniowych
- mikroprądy jonowe 360 stopni
- głowica rozgrzewająco – chłodząca (młotek)
Oczyszczanie wodorowe Seaweex Pro Facial

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Seaweex® Pro Facial to nowoczesne urządzenie do dogłębnego oczyszczania wodorowego wykorzystujące spektakularne działanie mikroskopijnych cząsteczek ciepłego, aktywnego wodoru. W swoim zakresie oferuje aż 6 głowic, do oczyszczania wodorowego, hydrabrazji kwasowej, infuzji tlenowej, głowicę RF tzw. fali radiowej, stymulacji elektromagnetycznej EMS, mikroprądów jonowych oraz głowicę rozgrzewająco-chodzącą.

Oczyszczanie wodorowe Seaweex Pro Facial

Koszt zabiegu

230-399 zł

Oczyszczanie wodorowe Seaweex Pro Facial

Czas zabiegu

60-180 minut

Oczyszczanie wodorowe Seaweex Pro Facial

Znieczulenie

Nie

Oczyszczanie wodorowe Seaweex Pro Facial

Odstępy

7-14 dni

Oczyszczanie wodorowe Seaweex Pro Facial

Obszar

twarz

1 Jakie głowice posiada urządzenie Seaweex Pro Facial?

Hydrabrazja kwasowa. Zabieg przeprowadzany na tej samej głowicy jak oczyszczanie wodorowe, jednak zamiast wody z wodorem używamy specjalnych koktajli kwasowych.

Infuzja tlenowa. Polega na wprowadzaniu skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry. Jest to innowacyjna metoda odmładzania i nawilżania skóry na poziomie komórkowym. Zabieg daje efekt natychmiastowego wygładzenia i odświeżenia, poprawia kontur twarzy, spłyca drobne zmarszczki.

RF Fala radiowa. Fale radiowe bipolarne wywołują zjawisko diatermii w skórze. Poprzez przegrzanie włókien kolagenowych, co prowadzi do ich obkurczenia, uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia skóry, liftingu, poprawy elastyczności oraz owalu twarzy.

EMS - Aktywacja komórek mięśniowych. Wprowadzamy skoncentrowane składniki aktywne przy użyciu głowicy EMS, wykorzystującą falę elektromagnetyczną. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także zwiększyć przepływ krwi w komórkach, rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenu i elastyny. Mięśnie twarzy ulegają napięciu, zmarszczki mimiczne zostają wygładzone, podnosi się owal twarzy.

Mikroprądy jonowe 360°. Specjalnie skonstruowana głowica, działająca w obrębie 360°, aby maksymalnie zwiększyć efekt przewodzenia impulsów elektrycznych. Terapia mikroprądami podwyższa zdolność skóry do wchłaniania substancji odżywczych. Skóra po zabiegu staję się jędrna, elastyczna, poprawia się koloryt skory i wygładzają się drobne zmarszczki.

Głowica rozgrzewająco - chłodząca. Zakończeniem zabiegu jest relaksujący masaż głowicąrozgrzewająco – chłodzącą. Pozwala on ukoić skórę, obkurczyć naczynia krwionośne oraz zniwelowaćewentualne zaczerwienienia.

2 Na czy polega bezpośrednio sam zabieg?

Pomimo tego, że zabieg jest aż sześcioetapowy, przygotowaliśmy go w trzech naszym zdaniem najskuteczniejszych zestawieniach. Jednym z nich jest pełny zakres głowic Pro Facial DeLux, poprzez wersję z zakresem zabiegu Pro Facial Beauty oraz podstawową wersją Pro Facial Clean. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tego zabiegu, bezpośrednio do naszego cennika.

Podczas zabiegu skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków ciepłego wodoru zawartego w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego swobodnie przenika w głąb skóry, gdzie przekształca szkodliwe wolne rodniki tlenowe w cząsteczki wody. Zabieg ten jest świetną alternatywą dla mikrodermabrazji, tylko zamiast korundu i kryształków diamentu, wykorzystuje się wodór i elektroporację.

W trakcie zabiegu usuwane są wszelkie zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Skóra staje się dogłębnie oczyszczona, nawilżona, elastyczna oraz promienna. Obecnie zabieg oczyszczania wodorowego jest najmniej inwazyjną, całkowicie bezpieczną i bezbolesną metodą oczyszczania skóry.

3 Co wchodzi w zakres zabiegu oczyszczania Seaweex Pro Facial DeLux?

Zabieg Seaweex Pro Facal DeLux, obejmuje swoim zakresem pełne użycie wszystkich sześciu głowic urządzenia.

Zabieg Pro Facial DeLux:
- Oczyszczanie wodorowe
- Hydrabrazja kwasowa
- Infuzja tlenowa
- RF Fala radiowa
- EMS - Aktywacja komórek mięśniowych
- Mikroprądy jonowe 360°
- Głowica rozgrzewająco - chłodząca

Dodatkowo na koniec zabiegu, w celu wyciszenia skóry twarzy zakładana jest maska z naturalnych alg morskich w liściu (nie sproszkowanych) na około 30 min.

Czas zabiegu od 90 do 180 min.  

4 Co wchodzi w zakres zabiegu oczyszczania Seaweex Pro Facial Beauty?

Zabieg Seaweex Pro Facal Beauty obejmuje swoim zakresem użycie trzech głowic urządzenia.

Zabieg Pro Facial Beauty: 
- Oczyszczanie wodorowe
- Infuzja tlenowa
- Głowica rozgrzewająco - chłodząca

Dodatkowo na koniec zabiegu, w celu wyciszenia skóry twarzy na około 15 mi min zakładana jest maska lub krem. 

Czas zabiegu od 60 do 75 min.  

5 Co wchodzi w zakres zabiegu oczyszczania Seaweex Pro Facial Clean?

Zabieg Seaweex Pro Facal Clean obejmuje swoim zakresem użycie trzech głowic urządzenia.

Zabieg Pro Facial Clean:
- Oczyszczanie wodorowe
- Hydrabrazja kwasowa
- Głowica rozgrzewająco - chłodząca

Dodatkowo na koniec zabiegu, w celu wyciszenia skóry twarzy na około 15 mi min zakładana jest maska lub krem.  Czas zabiegu od 45 do 60 min.  

6 Jakich efektów mogę się spodziewać?

- skóra staje się wyraźnie odmłodzona, napięta i dogłębnie oczyszczona
- zminimalizowane są drobne zmarszczki
- cera jest rozświetlona i promienna
- poprawa kolorytu skóry
- regulacja wydzielania nadmiaru sebum
- odnowa, regeneracja i głębokie nawilżenie
- dogłębne oczyszczanie porów i eliminacja zaskórników
- złuszczenie martwych komórek naskórka i dotlenienie komórek
- stymulacja mikrokrążenia
- zatrzymanie procesu starzenia i efekt liftingu

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Karboksyterapia, czyli terapia dwutlenkiem węgla (CO2), znajduje swoje zastosowanie w imponującej liczbie wskazań – począwszy od skutecznego stymulowania procesów przeciwstarzeniowych i rewitalizujących, poprzez leczenie rozstępów, blizn i cellulitu, aż po leczenie wszelakich typów łysień.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Oczyszczanie wodorowe Seaweex Pro Facial Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Niestety nie posiadamy póki co karnetów ilościowych na ten zabieg.

Nie jest bolesny, jest bardzo przyjemy, relaksujący. Jest to zabieg pielęgnacyjny pp którym nie tylko skóra wygląda promieniście, ale i ciało się świetnie odpręża. ​

Nie jest wymagana konsultacja, mimo tego, że jest to zabieg pielęgnacyjny, daje świetne rezultaty. ​

Bezpośrednio po zabiegu obszar zabiegowy będzie leciutko zaczerwieniony, ale zwykle zaczerwienienie minie po około 30-60 min. ​

Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób niezależnie od wieku i płci. Odpowiedni dla każdego typu skóry: naczynkowej, trądzikowej, atopowej i wrażliwej. Zabieg polecany jest osobom, które chcą dogłębnie oczyścić, ujędrnić i nawilżyć swoją skórę oraz wyeliminować skutki jej starzenia ​

Zabieg ten nie wymaga żadnego przygotowania. ​

Pierwsze efekty są widoczne już po zabiegu, skóra będzie widocznie oczyszczona, świeża i promienista.

Jak po każdym zabiegu, warto dać jej odrobinę wytchnienia, jeśli nie ma takiej potrzeby, nie zakładać od razu na skórę makijażu.

opryszczka, choroby skórne infekcja, gorączka naruszona ciągłość skóry choroby nowotworowe, cukrzyca, alergia ​

Raczej nie stwierdzono po tym zabiegu żadnych powikłań. Mogą wystąpić delikatne zaczerwienienia, ponieważ działa się na skórze trochę mechanicznie. Jednak zwykle jest tak, że zaczerwienianie mija po około 30-60 min. ​

Oczyszczanie wodorowe Seaweex Pro Facial

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Oczyszczanie wodorowe Seaweex Pro Facial