Nobleshape
Nobleshape

Noble Shape

Noble Shape to jedyne na świecie urządzenie do wyszczuplania i modelowania sylwetki posiadające medyczny certyfikat CE, które łączy w sobie trzy innowacyjne technologie RF, AMP oraz LLL.

Noble Shape zostało zaprojektowane do modelowania sylwetki w sposób nieinwazyjny, a jednocześnie bezpieczny dla zdrowia z zachowaniem niezwykłej skuteczności. 

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Zabieg Noble Shape redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej, zmniejsza widoczność cellulitu, pozwala wymodelować talię, poprawić wiotkość skóry w obrębie zabiegowym. Jeśli szukasz skutecznego zabiegu na ciało, wypróbuj koniecznie zabieg Noble Shape.

Nobleshape

Koszt zabiegu

270-300 zł

Nobleshape

Czas zabiegu

45 minut

Nobleshape

Znieczulenie

Nie

Nobleshape

Odstępy

3-4 dni

Nobleshape

Obszar

Brzuch, pośladki, uda, łydki, pelikany, bryczesy

Noble Shape - sposób działania

Urządzenie Noble Shape w trakcie zabiegu wykorzystuje w tym samym czasie trzy sprawdzone technologie takiej jak, RF, AMP oraz LLL.  

Zestawienie tych trzech technologii w jednym urządzeniu sprawia, że Noble Shape staje na szczycie rankingów medycznych urządzeń, dającą niemal gwarancję efektu. Doświadczenie producenta w kontekście zmian w redukcji tkanki tłuszczowej, wykazuje, że dzięki 6 zabiegom z wykorzystaniem urządzenia Noble Shape można zmniejszyć obwód pasa od około 5-20 cm, a to już przy tak niewielkiej ilości zabiegów, naprawdę imponujący wynik.   
Nobleshape

Technologia RF

Technologia RF (Radiofrekwencja) w urządzeniu Noble Shape reprezentuje nowoczesne podejście do kształtowania sylwetki i poprawy kondycji skóry.

Radiofrekwencja działa poprzez emitowanie energii fal radiowych, które docierają do głębszych warstw skóry, podnosząc jej temperaturę w zakresie od 36 do 43 stopni Celsjusza. Proces ten aktywuje produkcję kolagenu, co przyczynia się do zmniejszenia cellulitu, ujędrnienia skóry oraz redukcji obwodu ciała.

Technologia AMP

Technologia AMP (Aktywna Modulacja Pulsu) w urządzeniu NobleShape bazuje na zastosowaniu pulsacji akustycznych, które wpływają na mięśnie i tkankę tłuszczową.

Zasada działania tej technologii opiera się na emitowaniu fal dźwiękowych o określonej częstotliwości, które przenikają przez skórę i docierają do tkanki mięśniowej oraz tłuszczowej. Te fale akustyczne generują mikrowibracje w tkankach, prowadząc do zwiększenia metabolizmu komórkowego i poprawy krążenia krwi w obszarach poddanych zabiegowi.

Nobleshape
Nobleshape

Technologia LLL

Technologia LLL (Low Level Laser), stosowana w urządzeniu Noble Shape, bazuje na wykorzystaniu niskopoziomowego promieniowania laserowego, które aktywizuje komórki i wspiera lokalne krążenie krwi.

Stosowanie LLL w Noble Shape może przynieść korzyści takie jak:

  • Wzrost metabolizmu komórkowego w tkance tłuszczowej, co może przyczynić się do redukcji ilości tłuszczu i cellulitu.
  • Zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, co może poprawić jędrność i elastyczność skóry.

Wskazania do zabiegów Noble Shape

- Nadmiar tkanki tłuszczowej
- Leczenie cellulitu
- Obrzęki limfatyczne
- Bryczesy
- Modelowanie tali oraz pośladków
- Utrata elastyczności skóry

Zalety i możliwości Noble Shape

Urządzenie NobleShape zostało wyposażone w 8 głowic, dzięki czemu podczas jednego zabiegu istnieje możliwość wykonania zabiegu na dwóch różnych partiach ciała, np. 4 głowice na oponkę na brzuchu oraz podobny zestaw 4 głowic na uda ( tzw. bryczesy ).

Podczas jednej sesji zabiegu można skupić się jednocześnie na dwóch różnych potrzebach pacjenta, co z pewnością przyniesie spore oszczędności nie tylko finansowo, ale i również czasowe. 

Efekty zabiegów Noble Shape

- Redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej
- Modelowanie talii i pośladków
- Redukcja cellulitu
- Ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry brzucha
- Likwidacja tzw. pelikanów
- Wygładzenie i zwiększenie napięcia skóry po liposukcji
Nobleshape

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Nobleshape