Nobleshape
Nobleshape
Skorzystaj z naszej oferty!

Noble Shape

Noble Shape to jedyne na świecie urządzenie do wyszczuplania i modelowania sylwetki posiadające medyczny certyfikat CE, które łączy w sobie trzy innowacyjne technologie RF, AMP oraz LLL.

Noble Shape zostało zaprojektowane do modelowania sylwetki w sposób nieinwazyjny, a jednocześnie bezpieczny dla zdrowia z zachowaniem niezwykłej skuteczności. 

Nobleshape
Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Zabieg Noble Shape redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej, zmniejsza widoczność cellulitu, pozwala wymodelować talię, poprawić wiotkość skóry w obrębie zabiegowym. Jeśli szukasz skutecznego zabiegu na ciało, wypróbuj koniecznie zabieg Noble Shape.

Nobleshape

Koszt zabiegu

270-300 zł

Nobleshape

Czas zabiegu

45 minut

Nobleshape

Znieczulenie

Nie

Nobleshape

Liczba zabiegów

4-6

Nobleshape

Odstępy

3-4 dni

Nobleshape

Obszar

Brzuch, pośladki, uda, łydki, pelikany, bryczesy

Noble Shape - sposób działania

Urządzenie Noble Shape w trakcie zabiegu wykorzystuje w tym samym czasie trzy sprawdzone technologie takiej jak, RF, AMP oraz LLL.  

Zestawienie tych trzech technologii w jednym urządzeniu sprawia, że Noble Shape staje na szczycie rankingów medycznych urządzeń, dającą niemal gwarancję efektu. Doświadczenie producenta w kontekście zmian w redukcji tkanki tłuszczowej, wykazuje, że dzięki 6 zabiegom z wykorzystaniem urządzenia Noble Shape można zmniejszyć obwód pasa od około 5-20 cm, a to już przy tak niewielkiej ilości zabiegów, naprawdę imponujący wynik.   

Nobleshape
Nobleshape

Technologia RF

Technologia RF (Radiofrekwencja) w urządzeniu Noble Shape jest metodą wykorzystywaną do modelowania ciała i poprawy wyglądu skóry. RF wykorzystuje energię radiową, która jest przekazywana do warstw skóry, co powoduje podgrzewanie podgrzanie skóry do temperatury 36-43 stopni. Podczas tego procesu ciepło stymuluje produkcję kolagenu, co może pomóc w zredukowaniu cellulitu, ujędrnieniu skóry i zmniejszeniu obwodów ciała.

Technologia AMP

Technologia AMP polega na wykorzystaniu pulsacji akustycznych, które oddziałują na mięśnie i tkankę tłuszczową.

Działanie tej technologii opiera się na generowaniu fal akustycznych o określonej częstotliwości, które przenikają przez skórę i docierają do tkanki mięśniowej i tłuszczowej. Fale te wywołują efekt mikrowibracji w tkankach, co przyczynia się do zwiększenia metabolizmu komórkowego i poprawy krążenia krwi w obrębie obszarów objętych zabiegiem.

Efektem stosowania technologii AMP jest poprawa jędrności i elastyczności skóry, redukcja cellulitu oraz modelowanie sylwetki.

Nobleshape
Nobleshape

Technologia LLL

Technologia LLL (Low Level Laser) w urządzeniu Noble Shape to metoda wykorzystująca niskopoziomowe promieniowanie laserowe, któe mają na celu stymulację komórek oraz poprawę lokalnego krążenia krwi.

Efekty stosowania technologii LLL w urządzeniu Noble Shape mogą obejmować:

 1. Poprawę metabolizmu komórkowego w tkance tłuszczowej, co może przyczynić się do redukcji tłuszczu i cellulitu.
 2. Zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, co może poprawić jędrność i elastyczność skóry.
Nobleshape

Wskazania do zabiegów Noble Shape

 • Nadmiar tkanki tłuszczowej
 • Leczenie cellulitu
 • Obrzęki limfatyczne
 • Bryczesy
 • Modelowanie tali oraz pośladków
 • Utrata elastyczności skóry
Nobleshape

Zalety i możliwości Noble Shape

Urządzenie NobleShape zostało wyposażone w 8 głowic, dzięki czemu podczas jednego zabiegu istnieje możliwość wykonania zabiegu na dwóch różnych partiach ciała, np. 4 głowice na oponkę na brzuchu oraz podobny zestaw 4 głowic na uda ( tzw. bryczesy ).

Podczas jednej sesji zabiegu można skupić się jednocześnie na dwóch różnych potrzebach pacjenta, co z pewnością przyniesie spore oszczędności nie tylko finansowo, ale i również czasowe. 

Nobleshape

Efekty zabiegów Noble Shape

 • Redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej
 • Modelowanie talii i pośladków
 • Redukcja cellulitu
 • Ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry brzucha
 • Likwidacja tzw. pelikanów
 • Wygładzenie i zwiększenie napięcia skóry po liposukcji
Nobleshape

Zapraszamy do rezerwacji

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.
Nobleshape