Tajski masaż ciepłymi kamieniami
Tajski masaż ciepłymi kamieniami
Skorzystaj z naszej oferty!

Tajski masaż ciepłymi kamieniami

Energetyzujący i odżywiający skórę masaż, który łagodzi bóle szyjne, kręgosłupa oraz dolegliwości stawowe. Masaż ciepłymi kamieniami wywodzi się z Dalekiego Wschodu i był znany już w starożytności. Jego wykonanie opiera się filozofii przepływu energii przez organizm. Rozgrzane kamienie układa się na różnych częściach ciała. Ciepło płynące z bazaltowych kamieni ma za zadanie rozluźnić mięśnie oraz usprawnić przepływ krwi w organizmie. Podczas zabiegu często naprzemiennie stosuje się również zimne kamienie, zwłaszcza przy różnego rodzaju kontuzjach sportowych lub po intensywnym treningu. Masaż ciepłymi kamieniami bazaltowymi można w skrócie określić jako wyścig energii – raz ciepłej a raz zimnej – przez poszczególne części ciała. Podczas układania ciepłych kamieni bazaltowych, osoba masowana odczuwa miłe i przeszywające ciepło docierające do najgłębszych części ciała.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Masaż tajski wykonywany jest w naszym salonie przez dyplomowaną masażystkę z wysp Bali. Zdecydowanie jest to masaż dla osób wykonujących intensywną pracę, których organizm jest pozbawiony energii oraz dla tych, którzy odczuwają tzw. „wieczne” zmęczenie.

Tajski masaż ciepłymi kamieniami

Koszt masażu

260,00 - 300,00 zł

Tajski masaż ciepłymi kamieniami

Czas masażu

90-120 minut

Tajski masaż ciepłymi kamieniami

Obszar

Plecy, kręgosłup, szyja.

1 Jak wygląda masaż ciepłymi kamieniami?

Przed każdym masażem chcemy ustalić w ankiecie, czy osoba korzystająca z masażu nie posiada żadnych przeciwskazań do jego wykonania np. przebytych kontuzji, urazów lub złamań. Bardzo ważnym elementem masażu jest odpowiednie dostosowanie siły nacisku. Dzięki przekazanej informacji masażystka wykona zabieg tak, aby nie przekroczyć tzw. progu bólu oraz odpowiednio dostosuje moc masażu do oczekiwanych rezultatów np. rozluźnienia. Bardzo prosimy o rzetelne wypełnienie karty informacyjnej, aby pobyt w naszym salonie masażu stał się niezapomnianą chwilą.

Masaż gorącymi kamieniami wykonywany w pozycji leżącej na specjalnie podgrzewanym łóżku do masażu. Osoba masowana ubrana jest jedynie w bieliznę jednorazową. W zależności od wskazanego problemu, masażystka poprosi o położenie się na brzuchu lub plecach, aby dostosować zabieg. Następnie zacznie układać zamoczone w olejku ciepłe kamienie. Osoba masowana trzyma także kamienie w dłoniach, aby ich ciepło dobrze ukrwiło ręce oraz przeniosło energię układem krwionośnym w głąb organizmu. Kilkakrotne wykonanie takich czynności sprawia, że ciało zaczyna pozbywać się toksyn, a skóra dzięki lepszemu ukrwieniu staje się bardziej dotleniona i elastyczna. W trakcie masażu zazwyczaj włącza się muzykę orientalną. Masaż ten należy do grupy rozluźniających, daje cudowne uczucie zrelaksowania, odpręża oraz wprawia w dobre samopoczucie.

2 Dla kogo masaż?

Masaż ciepłymi kamieniami można polecić każdemu, nie jest to masaż zarezerwowany dla aktorów czy celebrytów. Nie jest też – wbrew obiegowym opiniom – masażem przewidzianym wyłącznie dla kobiet. Z zabiegu może skorzystać każdy, kto uskarża się na problemy w okolicy szyjnej, narzeka na bóle kręgosłupa czy ma jakieś dolegliwości stawowe.

Terapia kamieniami pomaga również osobom przemęczonym i pozbawionym energii, które potrzebują doładować swoje wewnętrzne akumulatory. Już po kilku zabiegach możesz poczuć się jak młody bóg, pozbyć się bezsenności oraz poczucia przytłoczenia codziennymi problemami. Po wykonanym masażu Twój organizm odczuje wyraźne odprężenie, stan głębokiego relaksu, a dzięki olejkom skóra pozostaje odżywiona. Zapraszamy do naszego salonu masażu na profesjonalny zabieg ciepłymi kamieniami.
Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Energetyzujący i odżywiający skórę masaż, który łagodzi bóle szyjne, kręgosłupa oraz dolegliwości stawowe. Masaż ciepłymi kamieniami wywodzi się z Dalekiego Wschodu i był znany już w starożytności. Jego wykonanie opiera się filozofii przepływu energii przez organizm. Rozgrzane kamienie układa się na różnych częściach ciała.
Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast Recepcja Strefy Piękna znajduje się na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub w stopce na dole strony.
Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.
Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to już pierwsza wizyta, bardzo prosimy o przybycie min 15 minut przed umówioną godziną masażu.
Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic. Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub w stopce na dole strony.
Najlepiej przez stronę Moment.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.
Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.
Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Bony> Vouchery/Zaproszenia/Karnety ilościowe.
Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Oferta> Na raty z MediRaty. Usługa Pay Plus, umożliwia odroczenie płatności nawet do 30 dni za dowolną płatność zupełnie za darmo. Wystarczy dowód, smartfon i 5 min wolnego czasu, reszta zajmujemy się już na miejscu.
Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem a nawet karnetem ilościowym.
Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi na temat voucherów, zaproszeń, karnetów znajdziecie Państwo w zakładce Bony> Vouchery/Zaproszenia/Karnety na dole strony.
Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem za bramą wjazdową. Często jest jednak zajęty, więc warto zaparkować gdzieś na wolnym miejscu poza obiektem
Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00.
Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6. Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze.
Ogólny numer telefonu to 500-300-400.
Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2.

Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.
Nie trzeba nic zabierać, oczywiście poza dużą dawką pozytywnej energii i odrobiną humoru. Resztą się już zajmiemy.
Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.
Najlepiej ubrać się wygodnie- w sposób, który umożliwi łatwe odsłonięcie obszaru zabiegowego.
Podczas masaży wykorzystujemy olejki, świece do masażu firmy KANU. W przypadku masażu Kobido Tape, używamy kosmetyków marki CV Primary Essence.
Tajski masaż ciepłymi kamieniami

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.
Tajski masaż ciepłymi kamieniami