STREFA RELAKSU

Formularz zamówienia


Zaproszenia PDF

Zaproszenia elektroniczne PDF wysyłane są na wskazany adres e-mail w zamówieniu, po dokonaniu zapłaty wygenerowanej płatności elektronicznej wysłanej do Państwa przez obsługę recepcji.

Zaproszenia generujemy na podstawie aktualnego cennika masaży. Na zaproszeniu wskazujemy Imię i Nazwisko osoby obdarowywanej. Istnieje również możliwość zamówienia zaproszenia dla pary, wówczas prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji wyboru.

Zaproszenie wysyłane są droga mailową do kupującego, po opłaceniu przesłanego linka z płatnością. 

Recepcja czynna jest każdego dnia od 7:00 do 22:00.

Zamówienia można dokonać wypełniając poniższy formularz

Najczęściej zadawane pytania

Więcej o zaproszeniach

Zaproszenie jest ważne miesiąc od dnia zakupu.
Zaproszenie można przedłużyć o jeden miesiąc w wyjątkowych sytuacjach np. przewlekła choroba. Należy zrobić to przed upływem terminu ważności.
Z zaproszenia nie może skorzystać inna osoba niż widniejąca na zaproszeniu.
Tak, ponieważ musimy je dezaktywować realizując usługę.
Tak oczywiście. Przesyłamy wówczas link do zapłaty, po opłaceniu wysyłamy Zaproszenie w wersji PDF na wskazany adres email.
Tak jest taka możliwość. W takim przypadku doliczymy koszt przesyłki do ceny zaproszenia. Wyślemy wówczas link do płatności a po dokonaniu zapłaty całości, zrealizujemy wysyłkę.
Tak można, jednakże przelewy tradycyjne z reguły trwają dłużej w zależności od banku. W takim przypadku czekamy na zaksięgowania pieniędzy na koncie a następnie wysyłamy zaproszenie.
Numer konta zostanie do Państwa wysłany w wraz z prośbą o płatność.
Tak, wystarczy podać obsłudze recepcji numer, który znajduje się w prawym dolnym rogu zaproszenia. Z wartości zaproszenia zostanie zablokowana kwota odpowiadająca, cenie zabezpieczenia rezerwacji. Zwykle jest to 50 zł.
Saldo wartości zaproszenia zostanie pomniejszona o kwotę przedpłaty, w tym przypadku 50 zł. Przy następnej wizycie z użyciem tego zaproszenia, trzeba będzie uzupełnić saldo do wartości nominalnej.
Niestety nie, bone podarunkowe typu voucher, zaposzenia, karnety ilościowe można wykorzystać jedynie w strefie Piękna lub strefie Relasku.
Referencje

Opinie klientów

Szczycimy się tym, że każdy klient jest w 100% zadowolony.
Oto co kilka referencje klientów mówi o nas...
Z pasji do piękna

Poznaj nasze pozostałe marki z grupy VIVI

Loading

0

ZŁAP DOBRĄ CENę !

Okazje nawet do
- 50% OFF

Odwiedzając naszą stronę sprawdź, czy nie ukrywamy czegoś ciekawego. Być może czekasz na coś, co może Cię zainteresować. Niektóre z ofert będą również ograniczone ilościowo. Sprawdzaj częściej i sięgaj po piękno z VIVI Estetic.