STREFA RELAKSU

… Bogatym nie jest ten, kto posiada, ale ten,
kto „rozdaje”, kto zdolny jest dawać.
                                                                                             Jan Paweł II

Fizyczne zaproszenia

Zaproszenia fizyczne na dowolną usługę (z góry już zdeklarowaną) np. masaż lub dowolny zabieg. Na zaproszeniu widnieje Imię i Nazwisko osoby obdarowywanej wraz datą ważności zaproszenia 1 miesiąc od dnia zakupu. Zaproszenie spakowane jest do eleganckiej koperty z nadrukiem logotypu VIVI Residence.

Zaproszenie umożliwia przypisanie z góry ustalonej usługi, bez możliwości zmiany zakresu przez osobę obdarowaną.

Zaproszenie można zakupić w wersji fizycznej, bezpośrednio u obsługi recepcji Apart-Hotelu VIVI Residence. Recepcja czynna jest każdego dnia od 7:00 do 22:00.

Elektroniczne zaproszenia PDF

Zaproszenia elektroniczne w wersji PDF, na dowolną usługę (z góry już zdeklarowaną) np. masaż lub dowolny zabieg. Na zaproszeniu widnieje Imię i Nazwisko osoby obdarowywanej wraz datą ważności zaproszenia 1 miesiąc od dnia zakupu.

Zaproszenie elektroniczne umożliwia przypisanie z góry ustalonej usługi, bez możliwości zmiany zakresu przez osobę obdarowaną.

Zaproszenie wysyłane jest droga mailową do nabywcy, po dokonaniu zapłaty. Płatności można dokonać z pośrednictwem systemu płatności elektronicznych, blikiem podczas rozmowy z obsługą recepcji.

Recepcja czynna jest każdego dnia od 7:00 do 22:00.

Vouchery fizyczne

Vouchery fizyczne na wybraną kwotę (100 PLN, 200 PLN, 300 PLN, 1000 PLN) na masaż lub dowolny zabieg. Na voucherze nie ma możliwości przypisania Imienia i Nazwiska osoby obdarowywanej. Voucher można przekazać dowolnej osobie w formie prezentu. W sytuacji, gdy cena usługi będzie wyższa niż wartość Vouchera, osoba obdarowana może dopłacić przed wizytą, różnicę pomiędzy ceną usługi a wartością prezentu.

Vouchery o nominale 100, 200, 300 PLN ważne są 3 miesiące od dnia zakupu a voucher 1000 PLN ważny jest aż 6 miesięcy. Są one spakowane do eleganckiej koperty z nadrukiem logotypu VIVI Residence. Voucher można zakupić w wersji fizycznej, bezpośrednio u obsługi recepcji Apart-Hotelu VIVI Residence. Recepcja czynna jest każdego dnia od 7:00 do 22:00.

Vouchery elektroniczne PDF

Vouchery elektroniczne na wybraną kwotę (100 PLN, 200 PLN, 300 PLN, 1000 PLN) na masaż lub dowolny zabieg. Na voucherze nie ma możliwości przypisania Imienia i Nazwiska osoby obdarowywanej. Voucher można przekazać lub przesłać drogą mailową, dowolnej osobie w formie prezentu. W sytuacji, gdy cena usługi będzie wyższa niż wartość Vouchera, osoba obdarowana może dopłacić przed wizytą, różnicę pomiędzy ceną usługi a wartością prezentu.

Vouchery o nominale 100, 200, 300 PLN ważne są 3 miesiące od dnia zakupu a voucher 1000 PLN ważny jest aż 6 miesięcy. Wysyłane są drogą mailową do nabywcy. Voucher wysyłany jest droga mailową do nabywcy, po dokonaniu zapłaty. Płatności można dokonać z pośrednictwem systemu płatności elektronicznych, blikiem podczas rozmowy z obsługą recepcji. Recepcja czynna jest każdego dnia od 7:00 do 22:00.

Karnety ilosciowe na zabiegi

Jeśli szukasz okazyjnych cen na oferowane
przez nas zabiegi, zapoznaj się z ofertą poniżej…

Aby docenić wytrwałość naszych stałych klientów, przygotowaliśmy na wybrane zabiegi specjalne karnety ilościowe, dzięki którym koszt klikuvserii wizyt może okazać się niższy nawet od 30-50 % ceny standardowej. Jeśli dowolny za zabiegów przekonał Cię do dalszego kontunuowania serii, sprawdź czy na liście poniżej nie znajduje się wybrana usługa.

Jeśli szukasz atrakcyjnego prezentu dla bliskiej Ci osoby, z pewnością karnety ilościowe mogą stać się doskonały prezentem.

Karnet na masaż Kobido Tape
Karnet na zabieg falą radiową RET/CET
Karnet na zabieg EMS Sculpt
Karnet na zabieg VelaShape IV Derma Q-IR
Karnet na zabieg Limfodren Presso 360 IR
Karnet Laser Platinum ICE 2000

Referencje

Opinie klientów

Szczycimy się tym, że każdy klient jest w 100% zadowolony.
Oto co kilka referencje klientów mówi o nas...
Z pasji do piekna

Poznaj nasze pozostale marki z grupy VIVI

Loading

0