STREFA RELAKSU

Dermaheal Eye Bag Solution - mezoterapia igłowa na worki pod oczami.

Profesjonalny zabieg Dermaheal Eye Bag Solution o działaniu silnie regenerującym opuchnięcia tzw. worki pod oczami. Doskonale również wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt jej odmłodzenia już po pierwszym zabiegu. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe okolic oczu. Idealnie również wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt odmłodzenia skóry.  

Dermaheal Dark Circle Solution - mezoterapia igłowa na cienie pod oczami.

Profesjonalny zabieg Dermaheal Dark Circle Solution to preparat o działaniu silnie regenerującym i likwidującym cienie pod oczami. Jako jeden z nielicznych zapobiega gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni wokół oczu. Idealnie rozjaśnia, rozświetla oraz nawilża skórę wokół oczu, redukując oznaki zmęczenia – dając efekt świeżego i promienistego spojrzenia tuż po zabiegu.

Seaweex® Solaris Pro - odmładzanie skóry sonarem medycznym na poziomie komórkowym.

Seaweex® Sonaris Pro, to urządzenie posiadające jedyną na świecie technologię fal elektromagnetycznych sonaru medycznego, działająca na przebudowę ludzkich komórek włókien kolagenowych niemalże w czasie rzeczywistym, bez jakiegokolwiek przerywania ciągłości naskórka. Obecnie uznawana jako największy trend w medycynie estetycznej oraz nowoczesnej kosmetologi Hi -Tech.  

Podczas zabiegu sonar generuje częstotliwość rezonansu harmonicznego za pomocą impulsu elektromagnetycznego, jednocześnie za pomocą wbudowanego czujnika przesyła i odbiera częstotliwość ruchu ludzkich komórek. Podczas wykonywanego zabiegu uwalniając swoją energię, w tym samym czasie aktywuje wszystkie komórki do naprawy oraz samo regeneracji. Z uwagi na swoją innowacyjność, wydaje się być obecnie najbardziej skuteczną metodą stymulowania proliferacji kolagenu w celu poprawy witalności skóry oraz redukcji widocznych zmarszczek.

PROFHILO® - biostymulator tkankowy z molekułą młodości.

Profhilo to innowacyjny preparat odmładzający, który jest obecnie jedynym na świecie produktem stosowanym do bioremodelingu, wykorzystującym stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, nazywaną molekułą młodości.

Dzięki zastosowaniu naturalnego wyselekcjonowanego kwasu hialuronowego o najwyższym jak do tej pory stężeniu (aż 64mg w jednej dawce) oraz nowej generacji sieciowania kwasu hialuronowego, dzięki czemu nie posiada wad chemicznej modyfikacji, powstał preparat o działaniu wielopoziomowym. Oznacza to, że odmładzamy nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która stanowi rusztowanie skóry.

Tajemnica molekuły młodości polega na powolnym i długotrwałym uwalnianiu się z miejsca wstrzyknięcia, przebudowując i przywracając utracone przez lata składniki skóry. Dodatkowo łańcuchy kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanej długości pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu odzyskuje swoją jędrność i elastyczność.

NUCLEOFILL® Strong- biostymulator tkankowy.

NucleoFILL to preparat do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry, opracowany na bazie naturalnych polinukleotydów.

Biostymulacja skóry polega na stymulowaniu jej własnych możliwości regeneracyjnych – odnowa skóry następuje dzięki zachodzeniu naturalnych procesów. W przypadku produktów będących biostymulatorami, efekt potęguje się w czasie a terapia wymaga serii zabiegów.

Polinukleotydy to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, występujące we wszystkich organizmach. Są one w całości biokompatybilne z organizmem ludzkim. Polinukleotydy mają zdolność przestrzennego przyłączania dużej ilości cząsteczek wody, zwiększając nawilżenie tkankowe, wpływają także na wzrost liczby i aktywność fibroblastów, czyli najważniejszych komórek odpowiedzialnych za ciągłą odbudowę wielu składników skóry. Poza tym pełnią też ważną funkcję w zwalczaniu wolnych rodników oraz hamują fotostarzenie, skutecznie zabezpieczając skórę przed ekspozycją na słońce.

BioRePeel CL3 FND – peeling na bazie kwasów na twarz, szyje lub dekolt dla skór problematycznych.

BioRePeelCl3 FND to dwuskładnikowy peeling składający się z kwasów, aminokwasów oraz witamin o właściwościach orzeźwiających oraz działaniu biostymulującym komórki skóry. Został zaprojektowany do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, głównie do skór starzejących się, z fotouszkodzeniami, problematycznych takich jak np. trądzik. Jego głównym atutem jest to, że jako jeden z nielicznych, można stosować go niemal o każdej porze roku.

Synergia poszczególnych mechanizmów działania BioRePeelCl3® FND generuje efekt biostymulujący i rewitalizujący, dzięki czemu produkt jest nie tylko peelingiem, ale jest w pełni estetycznym zabiegiem medycznym odpowiadającym na potrzeby większości skór problematycznych. Zabieg ten można również wykonać z użyciem urządzeń do mezoterapii mikroigłowej, co w efekcie spowoduje wprowadzenie składników w głąb skóry a tym samym zwiększenie efektu końcowego. Ponadto, Preparat może być stosowany w procedurze z mikronakłuwaniem w połączeniu z biostymulatorem tkankowym NEOFOUND.

Skorzystaj z naszej oferty!

Karboksyterapia CO2 VENUS Therapy

Karboksyterapia, czyli terapia dwutlenkiem węgla (CO2) to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, polegający na śródskórnym lub podskórnym podaniu sterylnego gazu medycznego. Przedstawiana jest jako terapia skuteczna, bezpieczna, mało inwazyjna, niewymagająca znieczulenia. Charakteryzuje się ona bardzo szerokim spektrum zastosowania. Programy terapeutyczne obejmują zakres zmniejszenia tkanki tłuszczowej, terapii blizn, rozstępów, rewitalizację skóry i wielu innych problemów skórnych. 

Pierwsze terapie z wykorzystaniem gazu medycznego CO2 zastosowali już w latach trzydziestych poprzedniego stulecia francuscy kardiolodzy z uzdrowiska Royat Spa u pacjentów z zaburzeniami krążenia. W ciągu ostatnich dziesięciu lat wykorzystanie karboksyterapii stało się bardzo popularne, ze względu na swoją wysoką efektywność.

Terapia dwutlenkiem węgla postrzegana jest jako unikalna metoda, stosowana w dermatologii, dermatologii i kosmetologii estetycznej, a także w medycynie przeciwstarzeniowej.

PQ Age Evolution - Rozświetlający peeling kwasowy

PQ Age Evolition to peeling z właściwościami ujędrniająco- liftingującymi, zapewniający głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni właściwej skóry. Zabieg daje podobny efekt do mezoterapii. Gładsza i młodsza skóra jest widoczna zaraz po zabiegu. Kuracja może być wykonywana o każdej porze roku – również latem – oraz łączona z innymi procedurami mezoterapii. To zupełnie nowa formuła będąca mieszanką kwasów TCA w tym szczególnie kwasu kojowego oraz kwasu migdałowego zawierające tzw. koenzym Q10 Doskonale oddziałowuje na skórę w sposób regenerująco jak i również przeciwzmarszczkowo. Produkt PQ Age Evolution został dodatkowo wzbogacony o kompleks Glyne, będący syntetycznym peptydem (DDB) hamującym skurcz mięśni. Peeling jest niezwykle bezpieczny nawet dla skóry wrażliwej i nie powoduje uszkodzeń naskórka.

Laser Black Doll / Carbon Peel - HollyWood Look

Carbon Peel – Laserowy peeling węglowy o hollywoodzkiej nazwie Black Doll jest jednym z bardziej skutecznych i bezpiecznych zabiegów odmładzających i odświeżających skórę, dającą niemal natychmiastowy efekt odświeżenia, regeneracji, poprawy kolorytu, spłycenia zmarszczek oraz rozjaśnienia zmian pigmentacyjnych skóry – to zupełna nowość na rynku nieinwazyjnej medycyny estetycznej. Zabieg ten wykonywany jest z użyciem wysokoenergetycznego…

Laser Platinium ICE 2000 - depilacja niechcianego owłosienia.

Klienci naszego salonu wiedzą, że zwracamy uwagę na najmniejsze detale. Nie chodzi tutaj jedynie o jakość wykonywanych masaży, ale również o każdy, nawet ten najdrobniejszy szczegół. Dlatego decydując się na świadczenie usług w postaci zabiegów na ciało, również postawiliśmy na jakość, oczekiwane efekty klientów, a nie na ilość wykonywanych zabiegów. Być może i to jest właśnie naszym sukcesem.

Fala radiowa RET / CET - likwidacja podbródka

Fala radiowa RET / CET zwana również Radio-frekwencją RF to urządzenie, które łączy w sobie, opatentowaną w ostatnim czasie w Korei Południowej technologię CET emisji fal radiowych RF z technologią RET, dając niespotykane dotąd możliwości. Zabieg z wykorzystaniem tego urządzenia przy użyciu fal radiowej jest nieinwazyjną i niechirurgiczną metodą stymulacji odnowy włókien kolagenowych w skórze. Zastosowana nowoczesna technologia CET…

Fala radiowa RET / CET - likwidacja podbródka

Fala radiowa RET / CET zwana również Radio-frekwencją RF to urządzenie, które łączy w sobie, opatentowaną w ostatnim czasie w Korei Południowej technologię CET emisji fal radiowych RF z technologią RET, dając niespotykane dotąd możliwości. Zabieg z wykorzystaniem tego urządzenia przy użyciu fal radiowej jest nieinwazyjną i niechirurgiczną metodą stymulacji odnowy włókien kolagenowych w skórze. Zastosowana nowoczesna technologia CET…

Laser Tattoo Removal Premium - usuwanie makiażu permanentnego.

Skuteczny zabieg usuwania makijażu permanentnego Laserem Tattoo Remowal Premium. Odwiedź nasz gabinet i wykonaj zabieg usuwania makijażu permanentnego. Nasi kosmetolodzy doradzą Ci, jak bezboleśnie i szybko pozbyć się nieudanych pigmentacji. Makijaż permanentny najwcześniej można zacząć usuwać po 6-10 tygodniach od jego wykonania, jest to uwarunkowane koniecznością całkowitego wygojenia miejsca. 

DERMAPEN 4.0 - Mezoterapia mikroigłowa Therapy Face​

Dermapen 4.0  to urządzenie medyczne pozwalające wykonywać zabiegi odmładzające i lecznicze na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach, dłoniach, a także na skórze głowy. W naturalny sposób pobudza procesy regeneracyjne w skórze, stymulując jej odnowę i odrost włosów poprzez mikronakłucia. W naszym salonie urody VIVI Estetic posiadamy aż dwa takie nowoczesne urządzenia i do zabiegów używamy jedynie oryginalnej i najnowszej ich wersji- generacji czwartej.  

DERMAPEN 4.0 - Mezoterapia mikroigłowa Therapy Face

Dermapen 4.0  to urządzenie medyczne pozwalające wykonywać zabiegi odmładzające i lecznicze na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach, dłoniach, a także na skórze głowy. W naturalny sposób pobudza procesy regeneracyjne w skórze, stymulując jej odnowę i odrost włosów poprzez mikronakłucia. W naszym salonie urody VIVI Estetic posiadamy aż dwa takie nowoczesne urządzenia i do zabiegów używamy jedynie oryginalnej i najnowszej ich wersji- generacji czwartej.  

R.PEN by URGO - Mezoterapia mikroigłowa Holistique Line

Bogactwo fenomenalnych ekstraktów oraz proteinowych substancji wypełniających, zapewnia natychmiastową regenerację, odżywienie oraz poprawę elastyczności skóry. Kompleksowa terapia przeciw-zmarszczkowa, regenerująca nawilżająca i liftingująca oparta na innowacyjnych składnikach. Zabieg wykonywany jest techniką mezoterapii mikroigłowej z użyciem certyfikowanego narzędzia R.Pen by URGO AESTHETICS.

CooLifting 2.0 - Młodsza o kilka lat w 5 minut…

Teraz możesz cieszyć się piękną i zdrową skórą po zaledwie “5 minutowym”, nieinwazyjnym zabiegu. CooLifting® to jeden z ulubionych zabiegów gwiazd w ponad 60 krajach na całym świecie. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć – bez gojenia i okresu rekonwalescencji.

EyeTox - oczy nie zdradzą Twojego wieku.

Rewolucyjny zabieg całoroczny przeznaczony do delikatnej okolicy oka. Działa na zasadzie biostymulatora tkankowego w połączeniu z toksyną botulinową! Dzięki unikalnemu połączeniu kwasów, aminokwasów, peptydów i nieusieciowanego kwasu hialuronowego pobudza fibroblasty do biogenezy skóry, czyli procesu polegającego na tworzeniu nowych włókien białkowych skóry, takich jak elastyna oraz kolagen, poza tym niesamowicie rozświetla okolicę zabiegową oraz rozluźnia napięcie mięśniowe, niwelując zmarszczki wokół oczu. 

RH+ komórki macierzyste - urzekające młodym wyglądem.

Ludzkie komórki macierzyste to najbardziej obiecujący składnik stosowany w zwalczaniu chorób i regeneracji naszego organizmu. Zabieg ten wykorzystuje supernatant ludzkich adipocytowych komórek macierzystych w celu osiągnięcia szokujących efektów odmładzających. Aby jeszcze bardziej przyspieszyć proces odnowy komórkowej został użyty katalizator przemian epidermalnego czynnika wzrostu (EGF). Jeszcze żaden zabieg do tej pory nie był tak biozgodny a jego działanie porównywane jest do ostrzykiwań z osocza bogatopłytkowego (PRP-Like).

Glass Skin Libo Essence z efektem gładkiej cery jak tafla szkła.

Glass skin to koreański trend w zabiegach pielęgnacyjnych z efektem cery gładkiej niczym tafla szkła. Efekt tego zabiegu można dostrzec u więkoszci modelek na świtowych wybiegach i coraz częściej u osób prowadzących konta na Instagramie – łatwo więc wywnioskować, że jest jednym z wiodących tendencji w pielęgnacji. Odwiedź nasz salon VIVIEstetic i wykonaj zabieg pielęgnacyjny Glass Skin z efektem „szklanej cery”.

Glass Skin Kanai Essence z efektem gładkiej cery jak tafla szkła.

Glass skin to koreański trend w zabiegach pielęgnacyjnych z efektem cery gładkiej niczym tafla szkła. Efekt tego zabiegu można dostrzec u więkoszci modelek na świtowych wybiegach i coraz częściej u osób prowadzących konta na Instagramie – łatwo więc wywnioskować, że jest jednym z wiodących tendencji w pielęgnacji. Odwiedź nasz salon VIVIEstetic i wykonaj zabieg pielęgnacyjny Glass Skin z efektem „szklanej cery”.

Glass Skin Sangsa Essence z efektem gładkiej cery jak tafla szkła.

Glass skin to koreański trend w zabiegach pielęgnacyjnych z efektem cery gładkiej niczym tafla szkła. Efekt tego zabiegu można dostrzec u więkoszci modelek na świtowych wybiegach i coraz częściej u osób prowadzących konta na Instagramie – łatwo więc wywnioskować, że jest jednym z wiodących tendencji w pielęgnacji. Odwiedź nasz salon VIVIEstetic i wykonaj zabieg pielęgnacyjny Glass Skin z efektem „szklanej cery”.

Progelift - cofnij efekt starzenia się skóry.

Wieloetapowy zabieg pielęgnacyjny, mający na celu zatrzymanie procesu starzenia się skóry dojrzałej cery. Zabieg Progelift, jako jeden z nie licznych w swoim składzie posiada Jiaogulan, tzw. „zioło nieśmiertelności”, o działaniu silnie przeciwzapalnym, łagodzącym i antyseptycznym.

Jest to zabieg dedykowany szczególnie kobietom w dojrzałym wieku, które pragną zatrzymać czas w procesie zmian skórnych twarzy. Zabieg ten jest idealnym uzupełnieniem innych zabiegów pielęgnacyjnych, mających na celu poprawianie wyglądu skóry oferowanych przez naszą strefę piękna w VIVI Estetic.

Retix.C RetiGlow - peeling na bazie kwasów.

Jedno lub wieloetapowy zabieg pielęgnacyjny, mający na celu rozświetlić oraz zrewitalizować skórę twarzy, szyli lub dekoltu. Doskonale rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry, działa na przebarwienia, antyoksydację starzejącej się skóry. Posiada unikalną kompozycję składników aktywnych zapewniając natychmiastowy efekt w postaci wyraźnie napiętej, aksamitnej skóry o wyrównanym kolorycie.

Zabieg ten jest idealnym uzupełnieniem innych zabiegów pielęgnacyjnych, mających na celu poprawianie wyglądu skóry oferowanych przez naszą strefę piękna w VIVI Estetic.

Retix.C RetiBooster - Retinolem TGF Activator z efektem nowej skóry.

RETIBOOSTER with Retinol TGF Activator to wielokierunkowa, odmładzająca terapia kosmetyczna, zapewniająca efekt „nowej skóry” i jej odbudowę na poziomie komórkowym. Zabieg o szerokim spektrum działania anti-aging, redukujący przebarwienia i zmiany potrądzikowe, rozszerzone pory oraz zaskórniki. 

Jest to zabieg dedykowany szczególnie kobietom w dojrzałym wieku, które pragną zatrzymać czas w procesie zmian skórnych twarzy. Zabieg ten jest idealnym uzupełnieniem innych zabiegów pielęgnacyjnych, mających na celu poprawianie wyglądu skóry oferowanych przez naszą strefę piękna w VIVI Estetic.

Retix.C RetiSkin.LAB - peeling na bazie kwasów.

Retiskin.Lab with Mono Peel System, to uniwersalny zestaw peelingów chemicznych o wielokierunkowym działaniu, do komponowania spersonalizowanych protokołów zabiegowych, rozwiązujących wiele estetycznych problemów skóry. Zabiegi na bazie peelingów RETISKIN. LAB pozwalają na kontrolowane złuszczanie wierzchnich warstw naskórka, dla osiągnięcia pożądanych efektów oraz przywracają skórze jej właściwe funkcje.

 

R.Pen by URGO mezoterapia mikroigłowa z peelingiem RetiEYE Plus na okolice oczu.

RetiEye Plus to rewitalizujący zabieg na skórę okolicy oczu, który można wykonywać przez cały rok, dzięki specjalnej molekule retinolu – nie powoduje podrażnień, ani efektu złuszczania.

Jednoetapowy lub wieloetapowy zabieg na bazie kwasów chemicznych o wielokierunkowym działaniu, mający na celu spłycenie zmarszczek wokół oczu, likwidację worków i cieni pod oczami. Dedykowany jest skórom pozbawionym blasku i przesuszonym, jak i również skórom które posiadają przebarwienia i nie równy koloryt.

Mesoestetic Mesohyal Biotin - mezoterapia igłowa skóry głowy - stały zabieg gwiazd.

Profesjonalny zabieg mezoterapii igłowej z biotyną, nie bez powodu nazywaną ”witaminą piękności” o działaniu hamującym wypadanie włosów oraz regenerującym.

Biotyna, która jest głównym składnikiem preparatu, stymuluje metabolizm komórkowy, tym samym zwiększa biodostępność innych substancji aktywnych, dostarczanych w głąb skóry. 

Mesohyal Biotin wpływa na właściwe funkcjonowanie owłosionej skóry głowy i zapobiega wypadaniu włosów, spowalnia proces starzenia się skóry, jednocześnie przywracając jej naturalny blask.

Mesoestetic Mesohyal DMAE- na okolice twarzy, szyi lub dekoltu - dla napięcia i ujędrnienia skóry.

Profesjonalny zabieg Mesohyal DMAE to zabieg dedykowany zarówno kobietom jak i mężczyznom, którego zadaniem jest przywrócić skórze jędrność oraz przeciwdziałać procesom starzenia.

Czynnik o nazwie Dimetyloaminoetanol (DMAE) jest prekursorem acetylocholiny, czyli neuroprzekaźnikiem wpływającym na wzrost napięcia mięśni i ujędrnienia tkanek, który szczególnie poprawia kondycję skóry i wspomaga walkę z utratą elastyczności.

RRS® Hyalift® 75 PROactive - mezoterapia igłowa na skórę twarzy, szyi i dekoltu

Profesjonalny zabieg RRS Hyalift 75 PROactive został zaprojektowany specjalnie do leczenia fotostarzenia skóry i jego konsekwencji. Działa silnie biorewitalizująco i przyczynia się do korekcji powierzchownych zmarszczek, poprawia napięcie skóry oraz jej sprężystość. Zawiera czysty, wysoko stężony, nieusieciowany kwas hialuronowy oraz roztwór biorewitalizujący. Kwas HA rozpuszczony jest w roztworze biorewitalizujacym, który składa się z aminokwasów działających nawadniająco i mających działanie antyoksydacyjne. Preparat zapewnia wysoki poziom nawilżenia i daje szybki efekt liftingu. Nadaje się również do wypełnienia płytkich zmarszczek i ujędrnienia skóry. 

Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

RRS® Hyalift® 75 PROactive - mezoterapia igłowa z terapią na poprawienie struktury skóry.

Profesjonalny zabieg RRS Hyalift 75 PROactive, został zaprojektowany specjalnie do leczenia fotostarzenia skóry i jej konsekwencjI dodatkowo wzbogacony o witaminę C. Działa silnie biorewitalizująco i przyczynia się do korekcji powierzchownych zmarszczek, poprawia napięcie skóry oraz jej sprężystość. Zawiera czysty, nieusieciowany kwas hialuronowy oraz roztwór biorewitalizujący. Kwas HA rozpuszczony jest w roztworze biorewitalizujacym, który składa się z aminokwasów działających nawadniająco i mających działanie antyoksydacyjne. Preparat zapewnia wysoki poziom nawilżenia i daje szybki efektu liftingu. Nadaje się również do wypełnienia płytkich zmarszczek i ujędrnienia skóry. 

Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

Mesoestetic Mesohyal Oligoelementy - mezoterapia igłowa na problematyczną skórę twarzy.

Profesjonalny zabieg Mesohyal Oligoelementy to zabieg przeznaczony szczególnie dla skóry, problematycznej, trądzikowej i łojotokowej zarówno dla mężczyzn jak i również kobiet. 

Oligoelementy to pierwiastki śladowe, niezbędne niemalże dla wszystkich procesów biologicznych ustroju, w tym kosmetologii do regulacji pracy gruczołów łojowych. Roztwór ten zawiera m.in. cynk który wykazuje właściwości przeciwzapalne i bakteriobójcze.

Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

Neofound Stymulator tkankowy - mezoterapia igłowa na dojrzałą skórę twarzy, szyi lub dekoltu.

Neofound jest silnym boosterem (biostymulatorem tkankowym), który znakomicie radzi sobie z procesami związanymi ze starzeniem się skóry, takimi jak: brak elastyczności, utrata jędrności, drobne zmarszczki. Ponadto idealnie sprawdzi się dla osób borykających się z przebarwieniami, gdyż wpływa na wyrównanie kolorytu skóry. Szczególnie dedykowany dla osób posiadających dojrzałą skórę, które pragną w szybki i niebywale efektowny sposób poprawić jej wygląd. 

Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

RevitaCare® CytoCare 532 - mezoterapia igłowa na dojrzałą skórę twarzy, szyi lub dekoltu.

Profesjonalny zabieg RevitaCare® CytoCare 532 to zabieg dedykowany zarówno kobietom jak i mężczyznom, którego zadaniem jest odmłodzić i zrewitalizować skórę twarzy, szyi lub dekoltu. 

CytoCare 532 to preparat medyczny francuskiego laboratorium RevitaCare® oparty na 55 składnikach aktywnych, takich jak: witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. W składzie zawarty został również kwas hialuronowy o możliwie najwyższym stężeniu z serii CytoCare (32 mg/5 ml), dzięki czemu jest to zabieg bardzo efektywny i kierowany zwłaszcza dla osób z widocznymi, postępującymi oznakami starzenia się skóry twarzy, szyi czy dekoltu.

Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

Dermaheal HL- mezoterapia igłowa na skórę głowy.

Profesjonalny zabieg o działaniu hamującym wypadanie włosów oraz regenerującym. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

Przyczyn osłabienia lub tracenia włosów może być wiele: dieta, styl życia, stres, przebyte choroby lub przyjmowane leki, zmiany hormonalne (np. związane z ciążą lub z wiekiem), zbyt intensywne lub zbyt często stosowane zabiegi kosmetyczne. Nadmierne wypadanie włosów jest problemem powszechnym, który dotyka wielu osób bez względu na płeć czy wiek. Jednak główną przyczyną nadmiernego wypadania włosów są przeważnie uwarunkowania genetyczne. 

Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów, zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

Princess® RICH - mezoterapia igłowa z wysokim stężeniem kwasu hialuronowego.

Profesjonalny zabieg Princess® RICH – okrzyknięty perłą dermatologi estetycznej, to idealny zabieg mezoterapii igłowej, który działa jako wypełniacz małych zmarszczek oraz doskonale nawilża i poprawia gęstość skóry! Unikatowy i cieszący się niesłabnącym uznaniem koktajl powstaje w procesie ART (Advanced Rejuvination Technology) – to najnowsza technologia wykorzystująca nawilżające właściwości naturalnego kwasu hialuronowego i glicerolu występujących w organizmie człowieka.

Najwyższe na rynku stężenie glicerolu (2%) i kwasu hialuronowego (1,8%) zastosowane w Princess® RICH pozwalają skórze zachować naturalną młodość, napięcie i elastyczność! Zabieg ten jest dedykowany nie tylko kobietom, ale i również mężczyznom, którzy chcą nieco poprawić jakość i wygląd skóry twarzy.  

Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

CoolClear - promienna, rozświetlona skóra z efektem liftingu w 5 minut…

Teraz możesz cieszyć się piękną i zdrową skórą po zaledwie “5 minutowym”, nieinwazyjnym zabiegu. Formuła CoolClear od CooLifting® to jeden z ulubionych zabiegów gwiazd w ponad 60 krajach na całym świecie. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć – bez gojenia i okresu rekonwalescencji.

CoolClear to zabieg o działaniu redukującym przebarwienia, zmniejszającym widoczności porów i głęboko nawilżającym. Wskazany dla każdego rodzaju skóry. Przeznaczony jest do łatwej i szybkiej pielęgnacji całej twarzy w celu uzyskania ogólnego efektu liftingu, który wygładza i rozświetla skórę, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów najbardziej obciążonych zmarszczkami mimicznymi i grawitacyjnymi: kontur oczu, czoło czy policzki.

Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów, zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

Loading

0