STREFA RELAKSU

Voucher elektroniczny z kodem

Odbierzesz go w 2-3 min od zakończenia transakcji w sklepie internetowym VIVI Estetic

ZMIANA WERSJI VOUCHERA

Szanowni klienci, 

aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu zakup na szybko doskonałego prezentu, dzięki możliwościom jakie daje nasz nowy sklep internetowy, stworzyliśmy nowy rodzaj Vouchera elektronicznego z kodem, o nominałach: 100 PLN, 200 PLN, 300 PLN, 1000 PLN. Otrzymacie go w ciągu 2-3 min, na wskazany podczas dokonywania zakupu, adres email.  

Nowy Voucher elektroniczny z kodem, obecnie zastępuje stary produkt Voucher elektroniczny PDF, który nie będzie już możliwy do zakupienia internetowego. Jeśli potrzebują Państwo szybko zdobyć wartościowy prezent, pomimo, że jest tylko ciągiem znaków, działa dokładnie tak samo jak stary Voucher elektroniczny PDF. Wystarczy go nam odczytać podczas płatności w dowolnej z naszych cudownych stref Piękna i Relaksu.

 

Najszybsza forma przekazania prezentu bliskiej Ci osobie w formie KOD-u w czasie nie dłuższym niż 2-3 MIN.

 

 

O co chodzi i jak działa Voucher elektroniczny z kodem?

Voucher elektroniczny z aktywnym kodem jest produktem wirtualnym w postaci znaków i cyfr np. 6SUUS78W9-2U28#1, ale posiadającym określoną wartość pieniężną. Podczas realizowania płatności w dowolnej z naszych stref, wystarczy nam go odczytać, aby przypisana mu wartość pieniężna obniżyła końcową cenę zapłaty. Voucher elektroniczny z kodem ważny jest 3 miesiące od dnia zakupu.

  • Kiedy otrzymam kod elektroniczny vouchera?Zaraz po zakupie otrzymasz go mailowo wraz potwierdzeniem zakupu. Będzie również dostępny w panelu klienta po zalogowaniu.
  • Jak zapłacić tym kodem? Nic prostszego, wystarczy, że odczytasz nam posiadany KOD a jego przypisana wartość pomniejszy kwotę zapłaty.
  • Gdzie mogę zapłacić kodem elektronicznym?W dowolnej z naszych cudownych stref Piękna VIVI Estetic lub Relaksu VIVI Massage. Możesz nim zapłacić za dowolną usługę, kupić inny karnet kilku zabiegowy.
  • Gdzie znajdują się te strefy? Oba salony znajdują się w Żorach, przy ul. Promiennej 6 w ApartHotelu VIVI Residence.
  • Czy tym Voucherem mogę zapłacić w sklepie internetowym VIVI Estetic? Niestety nie, to nie jest kupon rabatowy, lecz Voucher w formie elektronicznej do użycia bezpośrednio w jednej z naszych stref Piękna VIVI Estetic lub Relaksu VIVI Massage.
  • Czy mogę przekazać Voucher elektroniczny z kodem dowolnej osobie? Oczywiście, do tego właśnie służy. Nie sprawdzamy kto i jak go zakupił. Działa na okaziciela, to kto go posiada, może nim zapłacić w jednej z naszych stref.

Pamiętaj! Ukryj KOD przed nieupoważnionymi osobami, nie sprawdzamy kto go nabył. Kod elektroniczny nie ma możliwości zmniejszenia salda np. o połowę. Aby zrealizować jego pełną wartość, koszt usługi, z której korzystaliśmy musi być wyższy od wartości posiadanego elektronicznego Vouchera. W sytuacji, gdy cena usługi będzie wyższa niż wartość Vouchera, osoba posiadająca KOD może dopłacić różnicę pomiędzy ceną usługi a wartością kodu elektronicznego.

Odwiedź naszą stronę w Internecie i sprawdź z jakich usług możesz skorzystać.

  • adres ogólny strony znajduj się tutaj
  • adres cennika obu stref znajduje się tutaj
  • adres naszej oferty masaży znajduje się tutaj 
  • adres naszej oferty zabiegów znajduje się tutaj 

Dziękujemy za zakup i czekamy w strefie Piękna lub Relaksu.

Najczęściej zadawane pytania

Więcej o voucherach

Voucher jest ważny 3 miesiące od daty zakupu.
Voucher można przedłużyć o jeden miesiąc w wyjątkowych sytuacjach np. przewlekła choroba. Należy zrobić to przed upływem terminu vouchera.
Z vouchera może korzystać dowolna osoba, która voucher posiada.
Tak, można dopłacić różnicę pomiędzy wartością usługi a kwotą vouchera.
Tak i nie, jeśli voucher zostanie przypisany do konta klienta to pozostała wartości vouchera będzie do wykorzystania jako saldo na koncie klienta.
Pozostała kwotą na voucherze można wykorzystać do zakupu produktów lub innych usług.
Voucher można wykorzystać na dowolne zabiegi w strefie Piekna i Relasku oferowane przez VIVI Estetic (masaż, zabieg)
Voucher można zamówić w sklepie internetowym lub bezpośrednio w jednej z dostępnych stref Piękna i Relasku VIVI Estetic.
Tak jest taka możliwość, ale trzeba skorzystać ze sklepu internetowego VIVI Estetic.
Niestety nie, można zapłacić dostępnymi formami płatności w sklepie internetowym VIVI Estetic.
Tak, wystarczy użyć numeru który znajduje się w prawym dolnym rogu vouchera, podać go osobie z obsługi recepcji lub podać nam elektroniczny kod vouchera.
Wartość vouchera zostanie pomniejszona o kwotę przedpłaty.
Tak, można wykorzystać dla więcej niż jednej osoby.
Fizyczne bony prezentowe np. vouchery, zaproszenia, karnety ilościowe można zakupić w recepcji Strefy Piękna lub strefy Relaksu, jednak zalecamy sprawdzić w pierwszej kolejności, czy poszukiwany produkt nie znajduje się w naszym sklepie internetowym.
Referencje

Opinie klientów

Szczycimy się tym, że każdy klient jest w 100% zadowolony.
Oto co kilka referencje klientów mówi o nas...
Z pasji do piękna

Poznaj nasze pozostałe marki z grupy VIVI

Loading

0

ZŁAP DOBRĄ CENę !

Okazje nawet do
- 50% OFF

Odwiedzając naszą stronę sprawdź, czy nie ukrywamy czegoś ciekawego. Być może czekasz na coś, co może Cię zainteresować. Niektóre z ofert będą również ograniczone ilościowo. Sprawdzaj częściej i sięgaj po piękno z VIVI Estetic.