STREFA RELAKSU

Tajski masaż klasyczny


Rewitalizujący masaż całego ciała, który odpręża, łagodzi zmęczenie i działa pomocniczo w leczeniu bólów głowy.

Masaż tajski jeszcze do niedawna przeznaczony był wyłącznie dla dostojnych królów. Dziś stał się jednym z najpopularniejszych orientalnych masaży na świecie. Często bywa określany mianem jogi dla leniwych. Osoba w trakcie zabiegu musi wielokrotnie zmieniać pozycję, aby terapeuta mógł wykonać wszelkie przewidziane w technice czynności. Masaż polega na uciskaniu punktowym oraz rozciąganiu poszczególnych mięśni ciała. Oczywiście wszystkie opisane powyżej działania, poprzedzone są masażem rozluźniającym. Masaż tajski łączy w sobie wiele technik i jest masażem mocnym.

Masaż tajski wykonywany jest w naszym salonie przez dyplomowaną masażystkę z wysp Bali.

“Wskazówka: Kompletna sesja masażu powinna trwać 1,5 godziny.”

Cennik dla jednej osoby

Wskazówki

  • 1.Konsultacja
  • 2.Umówienie wizyty
  • 3.Reklaks & Odprężenie

Jak przebiega tajski masaż klasyczny?


Przed każdym masażem chcemy ustalić w ankiecie, czy osoba korzystająca z masażu nie posiada żadnych przeciwskazań do jego wykonania np. przebytych kontuzji, urazów lub złamań. Bardzo ważnym elementem masażu jest odpowiednie dostosowanie siły nacisku. Dzięki przekazanej informacji masażystka wykona zabieg tak, aby nie przekroczyć tzw. progu bólu oraz odpowiednio dostosuje moc masażu do oczekiwanych rezultatów np. rozluźnienia. Bardzo prosimy o rzetelne wypełnienie karty informacyjnej, aby pobyt w naszym salonie masażu stał się niezapomnianą chwilą.

Masaż ten wykonywany w pozycji leżącej na specjalnie podgrzewanym łóżku do masażu. Osoba masowana ubrana jest w bieliznę jednorazową. Podczas zabiegu terapeuta porusza się wokół oraz nad osobą masowaną, uciskając intensywnie poszczególne partie ciała. Takie przygotowanie ma posłużyć kolejnemu etapowi masażu, jakim jest rozciąganie i uelastycznienie stawów. Cały zabieg z reguły wykonywany jest kolanami, łokciami, a nawet stopami terapeuty. Po wykonanym masażu tajskim, organizm odczuwa wyraźne odprężenie. W trakcie zabiegu zazwyczaj włącza się muzykę tajską.

Wskazówka: Najlepiej wykonać tajski masaż zaraz po gorącym prysznicu. Podczas masażu masażystka może kilkakrotnie zapytać o moc nacisku, prosimy o precyzyjną odpowiedź na pytanie. Jeśli nie życzysz sobie pytań ze strony masażystki w trakcie zabiegu, zaznacz to – prosimy – w formularzu informacyjnym.

Tajski masaż klasyczny – dla kogo?


Zdecydowanie jest to masaż dla osób wykonujących mało intensywną pracę, których organizm jest pozbawiony energii oraz dla tych, którzy odczuwają tzw. „wieczne” zmęczenie. Nie znaczy to oczywiście, że z tego typu zabiegu nie mogą korzystać osoby aktywnie pracujące np. fizycznie. Masaż tajski odpręży każde ciało i zadziała rewitalizująco. Masaż ten może być również pomocny w leczeniu nadwagi, depresji, bólów głowy czy dolegliwości związanych z menopauzą.

Loading

0