STREFA RELAKSU

Masaż Kobido – to japońska starożytna technika, będąca połączeniem tradycyjnego masażu ze wschodniej Azji, opartego na podejściu medycznym oraz techniki wywodzącej się z Anma, czyli tradycyjnego masażu japońskiego, rozwijanego w Japonii przez ostatnie 500 lat Popularność masażu Kobido w krajach zachodnich w ostatnich latach stale rośnie, ze względu na skuteczność, a przy tym nieinwazyjność i naturalność. Czy jest masaż dedykowany jedynie kobietom? Absolutnie nie, wbrew pozorom z tego masażu korzystają również mężczyźni, zwłaszcza Ci dla których atrakcyjny wygląd ma znaczenie. Kompletna sesja masażu trwa 90 min.

Kobido Tape – na czym polega?

Masaż Kobido Tape – polega na intensywnej oraz złożonej manualnie technice masażu twarzy, działając na najbardziej głębokiej warstwie skóry, tkanki podskórnej, powięzi oraz mięśni twarzy. Zadaniem tego masażu jest całkowite rozluźnienie wszelkich części twarzy jak i również uwolnienie tzw. pamięci mimicznej mięśni. Zazwyczaj wiele uwagi poświęcamy jedynie mięśniom ciała i ich ćwiczeniu. Uprawiamy sporty, poddajemy ciało masażom, natomiast mięśnie twarzy traktujemy co najwyżej kremem lub jadem kiełbasianym (botoksem), zamrażając ich najważniejsze funkcje. Masaż Kobido uaktywnia wszelkie nerwy twarzy zwiększając przepływ energii, rozluźnia je, odpręża, prowadząc jednocześnie do naturalnego liftingu i owalu twarzy, produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Efekt staje się zwielokrotniony, jeśli masaż połączony zostanie z techniką liftingu przy użyciu taśm Tape.

Jak wygląda masaż Kobido Tape – obejrzyj video.

Do masażu wykorzystywane są mieszanki olejków eterycznych, które korzystnie wpływają na naturalną kwasowość skóry. Mają również spotęgować regenerację oraz ujędrnienie i wyrównanie jej kolorytu. Po wykonaniu masażu nakładane jest serum a następnie, twarz zostaje utrwalana taśmami Tape. Zabieg ten nie należy z pewnością do tych najprzyjemniejszych i można nawet powiedzieć, że może być nieco bolesny, jednak efekty są niebywałe, widoczne już po pierwszej wizycie. W celu zwiększenie i utrzymania efektów zaleca się wykonać około 2-3 zabiegów w odstępie 2-3 dni oraz powtarzanie zabiegu co 10-14 dni. Warto również w między czasie, samodzielnie masować twarz, przygotowując ją do kolejnego zabiegu. W celu zachowania idealnych efektów przez dłuższy okres czasu, warto wykonać około 10 pełnych zabiegów.

Efekty widoczne po kilku sesjach masażu:

 • Poprawia kontur twarzy
 • Zapobiega powstawaniu chomików
 • Podnosi policzki
 • Spłyca bruzdy nosowo-wargowe
 • Likwiduje opuchliznę
 • Wspomaga zmniejszenie worków pod oczami
 • Oddziałuje na opadające powieki (podnosi je)
 • Rozprostowuje zmarszczki na czole – zarówno lwią bruzdę, jak i zmarszczki poziome
 • Sprawia, że skóra staje się jędrna i promienna oraz żywa.
Kiedy wykonywać masaż Kobido Tape?

Masaż można wykonać w dowolnym czasie i w dowolnej porze roku. Jego silnie odprężające działanie sugeruje jednak, że najlepsza pora na Kobido Tape to popołudnie, ale jest to jedynie wskazówka i nie jest to wcale wymagane. Najlepiej, jeśli masaż Kobido stanie się stałym elementem naszego życia całościowego planu dbania o siebie i swoje zdrowie, kondycję oraz wygląd. Dopiero takie holistyczne zadbanie o twarz da nam pełny zadowalający efekt końcowy.

Masaż Kobido Tape – jak się przygotować?

Masaż wykonywany jest w pozycji leżącej na specjalnie podgrzewanym łóżku do masażu. Do masażu Kobido Tape, zdejmujemy jedynie górną część odzieży w taki sposób, aby masażystka miała swobodny dostęp do dekoltu. W przypadku kobiet, otrzymają biustonosz jednorazowy. Na masaż należy przyjść po gorącym prysznicu lub kąpieli a przypadku kobiet bez makijażu na twarzy. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma możliwości jego zmycia, nasze masażystki zmyją go tuż przed zabiegiem. Aby nie tracić czasu na przygotowania, warto pamiętać również o zdjęciu wszelkich ozdób takich jak biżuteria, kolczyków, spinki we włosach, gumki itp. Pozostawmy górną cześć ciała bez wszelkich ozdób a zabierzmy dobrą energie oraz uśmiech na twarzy.

Wskazówka: Masażystka wykonuje dość intensywne ruchy, mogące wywoływać u osoby masowanej dość duży dyskomfort, jednak dla większej skuteczności zabiegu warto poświecić ten trudniejszy czas. Jeśli z jakiegoś powodu masaż będzie zbyt bolesny, należy od razu przekazać tą informację masażystce. Twarz po masażu może być nieco zaczerwieniona, jednak po kilku godzinach zaczerwienienie zniknie.

Na jakich kosmetykach pracujemy? – najważniejszy jest dla nas efekt końcowy i chodź zweryfikowaliśmy wielu polskich producentów oraz ich profesjonalne linie kosmetyków, podjęliśmy jednak decyzję o wykorzystaniu produktów francuskiej firmy CV Primary Essence. Producent ten w swojej ofercie posiada doskonałe linie kosmetyków dla poszczególnych części ciała, niesamowitej jakości olejki eteryczne, jednak najważniejszą cechą tych produktów są naturalne składniki.

Polecamy również zapoznać się z przeciwskazaniami do przeprowadzenia takiego masażu.

Ile trwa masaż Kobido Tape? – w większości salonów w Polsce czas tego lub podobnego masażu trwa z reguły około 60 min, jednak w swojej ofercie nie przewiduje taśm Tape mogących w znaczący sposób utrwalić wyniku masażu. My zdecydowaliśmy się zaoferować masaż jedynie 90 min, ponieważ uważamy, że fizycznie nie jest możliwe wykonanie masażu w poprawny sposób z dodatkowym nałożeniem taśm Tape. Dlatego stawiamy wyłącznie na jakość efektu końcowego, widocznego już po pierwszej wizycie. Zdajemy sobie również sprawę, że dłuższy masaż będzie wiązał się z wyższą jego ceną, jednak zależy nam na tym, aby nasze usługi zachwycały jakością wykonania.

Dla klientów pragnących zadbać w szczegóny sposób o swoją twarz, szyje oraz dekolt, przygotowaliśmy specjalne karnety ilościowe oferujące jeszcze niższą cenę usługi, jeśli zdecydują się na zakup pakietu ilościowego Kobido Tape.

Oferta promocyjna usługi w dniach od 01.08.2021 do 31.08.2021

Standardowa cena 90 min – 320,00 PLN – 25 % rabatu w cenie 240,00 PLN

Zapraszamy do rezerwacji przez portal moment.pl

Przygotowaliśmy również karnety ilościowe:

 • 4 masaże Kobido Tape – 90 min (- 38 %) w cenie 800 PLN – ważny 2 miesiące od zakupu.
 • 10 masaży Kobido Tape – 90 min (- 44 %) w cenie 1800 PLN – ważny 6 miesięcy od zakupu

* – karnety ilościowe należy wykorzystać w wybranym okresie ważności, ponieważ nie można ich przedłużyć.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Loading

0