STREFA RELAKSU

Skorzystaj z naszej oferty!

CoolCell - zapomnij o cellulicie.

Teraz możesz cieszyć się piękną i zdrową skórą po zaledwie “5 minutowym”, nieinwazyjnym zabiegu. CoolCell® to jeden z ulubionych zabiegów gwiazd w ponad 60 krajach na całym świecie. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć – bez gojenia i okresu rekonwalescencji.

Zabieg z użyciem formuły CoolCell zapobiega nadmiernemu odkładaniu się tłuszczu i przyspiesza proces lipolizy. Powoduje nawodnienie komórek, przez co skóra się napina i wygładza, a jej wzmożone właściwości drenujące przyspieszają mikrokrążenie. Stymuluje proces lipolizy i kontroluje metabolizm lipidów. Przyspiesza przemianę materii, redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zapobiega odkładaniu się substancji lipidowych w warstwie podskórnej. Pobudzając przepływ limfy, zmniejsza objawy cellulitu i zapobiega nie równomiernemu rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej.

ORYGINALNY ZABIEG COOLIFTING

Czym jest CoolCell?

CooLifting® to jedyne urządzenie na polskim rynku, które łączy w sobie cztery technologie medyczne dla uzyskania jak najlepszych rezultatów. CooLifting® uruchamia silny przepływ CO2 do tkanek, w połączeniu z wysokim stężeniem wprowadzanych substancji czynnych w formie koktajlu, przy bardzo wysokim ciśnieniu i w niskiej temperaturze.

Terapia za pośrednictwem tego nowoczesnego urządzenia CooLifting została stworzona z myślą o tych osobach, które pragną w dość krótkim czasie poprawić i przywrócić swojej skórze wygląd sprzed kilku lat. Jednakże nie jest to efekt możliwy do osiągnięcia podczas jednej sesji zabiegowej, dlatego też zalecamy co najmniej 6 zabiegów w serii.
ORYGINALNY ZABIEG COOLIFTING

Jak działa zabieg CoolCell?

Zabieg z użyciem formuły CoolCell zapobiega nadmiernemu odkładaniu się tłuszczu i przyspiesza proces lipolizy. Powoduje nawodnienie komórek, przez co skóra się napina i wygładza, a jej wzmożone właściwości drenujące przyspieszają mikrokrążenie. Stymuluje proces lipolizy i kontroluje metabolizm lipidów. Przyspiesza przemianę materii, redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zapobiega odkładaniu się substancji lipidowych w warstwie podskórnej. Pobudzając przepływ limfy, zmniejsza objawy cellulitu i zapobiega nie równomiernemu rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej.

DLA NAJBARDZIEJ WYTRWAŁYCH

CoolCell działanie ampułki

Serum stworzone z myślą o optymalnej i silnej kuracji antycellulitowej. Skuteczna redukcja cellulitu i jego widoczne efekty. Skomponowany z 3 specjalnych składników aktywnych o właściwościach antycellulitowych (glaucyna, kofeina i karnityna) oraz uzupełniony naturalnymi ekstraktami, które pomagają w procesie eliminacji zlokalizowanego tłuszczu.

Dodatkowo, po zabiegu klient otrzymuje specjalny żel-krem, przeznaczony do podtrzymania kuracji gabinetowej. Produkt o zbilansowanej formulacji pozwala na uzyskanie optymalnego efektu.

DLA NAJBARDZIEJ WYTRWAŁYCH

CoolCell - gel-cream

Żelowy krem ​​antycellulitowy został specjalnie skomponowany z myślą o wspieraniu terapii gabinetowej w walce z cellulitem. Uzyskany za pomocą składników aktywnych efekt termiczny pobudza krążenie krwi w miejscu aplikacji produktu. Wzbogacony o kompleks multiwitaminowy sprawia, że skóra jest odżywiona i napięta.

BEZPIECZEŃSTWO DLA TWOJEGO ZDROWIA

Zadbaj o swoje zdrowie

Zabieg wykonywany jest przez wyszkolony personel Kosmetologów zgodnie z procedurami zabiegowymi CooLifting. 

Zalety zabiegu:

  • krótki czas trwania zabiegu z uwagi na precyzję oraz szybkość oryginalnego urządzenia CooLifting
  • zabieg całkowicie bezbolesny
  • brak okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu można powrócić do codziennych obowiązków.
Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

CoolCell został stworzony z myślą o optymalnej i silnej kuracji antycellulitowej. Skuteczna redukcja cellulitu i jego widocznych efektów. Skomponowany z 3 specjalnych składników aktywnych o właściwościach antycellulitowych (glaucyna, kofeina i karnityna) oraz uzupełniony naturalnymi ekstraktami, które pomagają w procesie eliminacji skumulowanego tłuszczu. 

Koszt zabiegu

499,00zł - w cenie krem

Czas zabiegu

45 minut

Znieczulenie

NIE

Liczba zabiegów

3-4

Odstępy

7-10 dni

Obszar

cellulit

1 O co chodzi w tym zabiegu?

Głowica CooLifting aplikuje na skórę potężny strumień CO2, w połączeniu z wyjątkowo dużym stężeniem rozpylonych substancji czynnych zawartych w serum CoolCell przy wysokim ciśnieniu i bardzo niskiej temperaturze, dochodzącej do niemal -15 stopni Celsjusza. Powstający strumień zimnego CO2 i zatomizowane substancje czynne w wysokim ciśnieniu zostają wtłoczone w skórę tworząc tzw. paradoksalną motorykę naczyniową, czyli naprzemienne kurczenie się i rozszerzanie naczyń krwionośnych.
2Jak długo twa zabieg?

Aktywny czas zabiegu nie przekracza 5 minut, jednak obszar zabiegowy przed przystąpieniem do procedury musi zostać dokładnie przygotowany. Kosmetolog oczyszcza skórę oraz ustala obszar, którym objęty będzie kierunek aplikowania ampułki, aby w maksymalny możliwy sposób, wykorzystać potencjał aktywnych składników.

Dopiero po wykonaniu tych wszystkich czynności, może przystąpić do przygotowania urządzenia CooLifting 2.0 do aktywnej pracy na skórze. Jeśli to możliwe, po zakończeniu zabiegu zaaplikowana ampułka powinna pozostać na skórze jak najdłużej, najlepiej przez około 24 godziny. 
3Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

Zabieg, a raczej cała zaplanowana terapia kilku sesji zabiegowych dedykowana jest wszystkim tym osobom, które chcą zredukować widoczność cellulitu.

Jeśli chcesz pozbyć się niechcianego cellulitu z wybranego przez Ciebie obszaru, poinformuj o tym naszego kosmetologa, który zaplanuje dla Ciebie całą terapię dobraną specjalnie do Twoich potrzeb i oczekiwań.
4Jakich efektów mogę się spodziewać?

W celu uzyskania zadowalających i długotrwałych efektów, zabieg należy wykonać w serii, o ilości koniecznych do wykonania zabiegów w serii decyduje kosmetolog po przeprowadzeniu konsultacji.

CoolCell to rewelacyjny zabieg dla osób, które z różnych względów nie mogą poddać się zabiegom bardziej inwazyjnym, które wymagają okresu rekonwalescencji. Pomiędzy zabiegami należy aplikować otrzymany żel-krem w domu, na obszar zabiegowy, co wzmocni efekt zabiegu.

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

CoolCell został stworzony z myślą o optymalnej i silnej kuracji antycellulitowej. Skuteczna redukcja cellulitu i jego widoczne efekty. Skomponowany z 3 specjalnych składników aktywnych o właściwościach antycellulitowych (glaucyna, kofeina i karnityna) oraz uzupełniony naturalnymi ekstraktami, które pomagają w procesie eliminacji zlokalizowanego tłuszczu.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.
Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.
Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną godziną.
Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.
Najlepiej przez stronę Moment.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.
Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.
Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.
Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty lub kliknąć w link: https://viviestetic.eu/index.php/na-raty/
Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.
Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.
Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem- za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.
Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.
Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.
Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.
Na wizytę nie trzeba zabierać nic ze sobą. Wszystko, co potrzebne do zabiegu lub masażu nasi klienci dostają na miejscu.
Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.
Najlepiej ubrać się wygodnie- w sposób, który umożliwi łatwe odsłonięcie obszaru zabiegowego.
Zabieg ten nie jest bolesny, ale u niektórych osób może powodować dyskomfort - jest to kwestia indywidualna.
Tak, zabieg ten posiada karnety ilościowe.
Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.
Zabieg ten nie wymaga okresu rekonwalescencji. Natomiast zaaplikowane serum musi pozostać na skórze 6 do 8 godzin.
Zabieg przeznaczony jest dla każdego, kto zmaga się z widocznym cellulitem.
Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, natomiast dla uzyskania zadowalających rezultatów, należy wykonać zabieg w serii.
Na miejsce poddane zabiegowi należy regularnie aplikować otrzymany żel-krem, którego zadaniem jest utrzymywanie i pogłębianie efektów do czasu kolejnej sesji zabiegowej.
Przeciwwskazaniami do zabiegu są: przerwana ciągłość naskórka w miejscu zabiegowym, aktywne infekcje wirusowe/bakteryjne/grzybicze, ciąża i laktacja, alergia na składniki preparatu, choroby autoimmunologiczne, nowotwory.
Jak w przypadku każdego zabiegu z użyciem składników aktywnych istnieje ryzyko wystąpienia alergii.

Zapraszamy do rezerwacji zabiegu

Umów się z nami na konsultacje telefoniczną lub odwiedź nas osobiście w salonie urody, a z pewnością  podpowiemy Ci, który z naszych zabiegów powinien rozwiązać Twój problem. 

Loading

0