STREFA RELAKSU

7 DARMOWYCH DNI KONSULATCJI ZA FREE

Spotkaj się z naszym kosmetologiem zupełnie za darmo i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Konsultacje w ramach darmowych 7 dni zakończone.

Zdajemy sobie sprawę, że jest to trudny czas, że liczy się każda wydana złotówka, dlatego postanowiliśmy dać coś również od siebie, zupełnie darmową konsultację przez 7 dni. 

Wystarczy, że wypełnisz formularz poniżej a my, najszybciej jak to możliwe skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wspólnie spotkanie. Darmowe konsultacje będą się odbywały do czasu wskazanego w liczniku powyżej, a o dostępności terminów zadecyduje ilość oraz kolejność zgłoszeń. 

Bazując na naszym doświadczeniu jako specjaliści kosmetologii estetycznej odpowiemy na Twoje pytania oraz zaproponujemy Ci obecnie najskuteczniejsze metody na rynku beauty, pokażemy Ci sprzęty oraz zabiegi, które idealnie mogą się sprawdzić właśnie u Ciebie, a przy tym bliżej i lepiej się poznamy.

Nie obawiaj się również, że jeśli jest to darmowa konsultacja to coś musisz… Otóż nie, nic nie musisz. Wystarczy, że wypijesz z nami pyszną kawę…

Przygotowaliśmy specjalny formularz, wypełnij go i zostaw nam swój kontakt, sprawdzimy nasz kalendarz i zaprosimy Cię na spotkanie.

Czekamy na Ciebie w naszej strefie Piękna VIVIEstetic

Spotkajmy się, wypijmy razem


pyszną kawę i poznajmy się bliżej.

Wpisz w formularzu swój numer telefonu, otrzymasz zwrotnie wiadomość z kodem SMS, który następnie wpisz w okno weryfikacji. Po zatwierdzeniu kodem, Twoja wiadomość trafi do naszej recepcji strefy Piękna VIVI Estetic. 

Odezwiemy się naszybciej jak to będzie tylko możliwe. Dziękujemy 

Poznajmy się nieco bliżej

Nazywamy się Izabela i Artur Sadowscy. Jesteśmy wspaniałym małżeństwem a swoją pracę traktujemy jak pasję, bardzo poważnie. To nasi klienci dodają nam inspiracji do rozwijania się, tworzenia wciąż zupełnie czegoś nowego. Poznajcie nas wspaniały zespół, dzięki którym wszystko co robimy staje się możliwe.

Loading

0